Ne önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Goldberg

Üye
    Konu Sahibi
k750i gerçekten süper bi telefon ama nokia dan şaşmayı pek istemiyorum 6230i yi inceleme fırsatım oldu küçük ve hızlı bi telefon tek eksiği symbian o da benim için pek sorun değil şu an 2 si arasında gidip geliyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nokiadan şaşmamak ya allah aşkına artık çıkartın şu at gözlüklerini vallahi billahi ya..

İstediğini almakta tabiki özgürsün sana karışmak hiçbirimizin hakkı değil ama k750 varken fiyatlarıda yakınken 6230i almak..

Susuyorum..

metintekin

Üye
bencede 6230i alana kadar k750i alman daha doğru olur. zaten 6230i yi hiç beğenmedim

lossalive

Üye
Bu sitede benide kendilerine benzettiler sonunda kardeş :P K750i ;;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
k750 derim tek geçerim..

Goldberg

Üye
    Konu Sahibi
dostum sağol k750i nin üstünlüğü bariz meydanda hele foto kalitesi ayrı bi farkediyo artık ben de k750i için kasıcam hepinize teşekkürler ;;)

emreakcali

emreakcali

Üye
w800 i derim ben

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by Goldberg@Sep 25 2005, 04:15 PM
dostum sağol k750i nin üstünlüğü bariz meydanda hele foto kalitesi ayrı bi farkediyo artık ben de k750i için kasıcam hepinize teşekkürler ;;)
[post=177045]Quoted post[/post]​

Doğru yolu buldun.. :bravoo:

Goldberg

Üye
    Konu Sahibi
şansımın içine ediyim diorum sadece babamı kandıramadım bi türlü bütün hevesim kırıldı açıkçası,artık mecburen 6600 la yolumuza devam edicez :( :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Olsun ilerde değiştirirsin sende.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Üzüldüm ya şimdi , artık ilerisi için düşün :(

Goldberg

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar napalım sağlık olsun hepinize destek ve yardımlarınız için teşekkür ederim

metintekin

Üye
ilerde değiştirirsin sende artık :)

Doğan

Üye
bencede çok ii tlfn K750i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt