Ne işi var o parmağın orada ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFKAS KARTALI

Üye
    Konu Sahibi

Gülşen'in iç mimar sevgilisi Fahrettin Aykut bir an dalınca, işaret parmağının kurbanı oldu.İç mimar Fahrettin Aykut ile uzun süredir aşk yaşayan popçu Gülşen, sevgilisi ile birlikte Beyoğlu’nda bulanan bir mekanda baş başa yemek yedi.

Mimar aşkı ile evlendiği yönünde haberler çıkan ünlü popçunun yemekte sevgilisiyle olan sohbeti ise ‘çocuk sahibi olma’ üzerine yoğunlaşmıştı. Gece bitiminde mekandan ele ele ayrılan çift araçlarına yöneldikleri anda patlayan flaşlar karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Özellikte hiç beklemediği bir anda görüntülenen Fahrettin Aykut’un sol işaret parmağının konumu ortaya hayli ilginç bir görüntünün ortaya çıkmasına neden oldu.

 


grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
maden arıyor...kazılara başlamış:P
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Gülşen, Tipine Yakışır Bir Sevgili Bulmuş Sonunda.. :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt