NDrive Türkiye !!! Spof Olmuyan firmwareler İçin

7233 e kuramadım arkadaslar kuran varsa nasıl kurduğunu anlatırmı. ispanyol istesinden indirdiğini kurmuyor telefon u desteklemiyor yazıyor. ispanyol sitesinden indirdiğimi türkiye kısmındanda yüklemiyor farklı kullanıcı diyor.

iyi günler tüm dosyaları indirdim dediğiniz gibi yapıyorum ama indirdiklerimin içinde gözükmüyor..
selamlar....

emre3701

Üye
8530 a uygun mudur? kies ndrive'ı görmüyorsa neden görmüyor ?

emeği geçen herkese tşk ediyorum başarsoft 2010.08 indirdim maps klasörüne attım haritayı açtığımda lisans problemi yaşıyorum düzeltmek mümkün mü?

felco

Üye
arkadaşlar emeğinize sağlıkta şu türkçe ses dosyasını paylaşında bari ispanya kiesten indirdiğimiz şu ndrive i bizde melehat olarak kullanalım buradaki paylaşılan ses dosyalar telif hakkı nedeniyle silnmş

Konu Sahibi
http://hotfile.com/dl/105585937/aa85d89/Trses.rar.html

http://hotfile.com/dl/105585937/aa85d89/Trses.rar.html
hocam atıyorum ses dosyasını diğerlerinin yanına telde görmüyor. :S night.. arkadaş eskiden nasıl göstermişti onun linkleri ölmüş? ayrıca turkce___.vpm napcaz ?

edit yaptım

by_y

Üye
Arkadaşlar İspanya mağazasından indirmeyi başardım ancak telefonum 7233E olduğu için İspanya mağazası desteklemedi. Telefonu 7230E yapabilir miyim? Yada nasıl bir yol izlemeliyim

Günlerdir bu ndrive yüklemeyi başaramadım...

by_y

Üye
7233E için hala çözüm yok değil mi :S

dragondurul kardeşime sonsuz teşekkürler,

kukumaw

Üye
tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. wave 2 bada 1,2 de sorunsuz çalışıyor. melahat ses dosyasını ndrvive içindeki voiceye atın tamamen türkçe olacaktır

Arkadaşlar bana ndrive programı lazım biriniz telefonunuzdaki jarlı ndrive programını yükleyebilirmi buraya çok ihtiyacım var.

steack

Üye
Emeği geçenlere teşekkür ederim. İşlem tamamdır. Test edildi onaylandı.

selam arkadaşlar benım şoyle bı sorunum var bütün yüklemeleri yaptım ancak programa gırdıgım zaman This application's promation has expired To use ndrive please wait for the poıd version hatası alıyor ve programdan atıyor şimdiden teşekkur ederim

teşekürler emeğe saygı

----------Eklendi @ 09:35:25 ---------- Yazıldı @ 09:33:55 ----------

biyerde hata yapmışsın

dostum sagol biraz kafam karismisti yaparken baska siteden de yardim alip haritlari yukledim, basarilarinin devamini dilerim

chemt

Üye
teşekürler emeğe saygı

----------Eklendi @ 09:35:25 ---------- Yazıldı @ 09:33:55 ----------

biyerde hata yapmışsın

kardes ben resimdeki 1.4 maddesinde kaldim indirilenler bölümünde yükle war diyo kies de ve telefonda ben indirilenler diye yada dowload diye birsey bulamiyorum yardimmci olun lütfen

----------Eklendi @ 21:45:41 ---------- Yazıldı @ 21:29:51 ----------

arkdaslar ben 1.4 asamasindaki kies de inidirilenler bolumu war diyo ole bi yer bulamadim lütfen yardimci olun

arkadaşlar bu programı kullanırken herhangi kontör gidermi veya faturaya birşey yansırmı yani ücretsizmi?

anfy

Üye
uygulamanın yükle paketi hatalı 0xFFF

diye bir hata alıyorum kiesten yüklerken.