NBA playoff eşleşmeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
NBA playoff eşleşmeleri

doğu konferansi

miami heat(1) – milwaukee bucks(8)
new york knicks(2) – boston celtics(7)
indiana pacers (3) – atlanta hawks(6)
brooklyn nets(4) – chicago bulls(5)

bati konferansi
oklahoma city thunder(1) – houston rockets(8)
san antonio spurs(2) – l.a. Lakers(7)
denver nuggets(3) – golden state warriors(6)
l.a. Clippers(4) – memphis grizzlies(5)

m542tf

m542tf

Üye
san antonio lakers
oklahoma houston
newyork boston
bu eşleşmeler seyri güzel olacak

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
lakers güçlü ama spurs eler
oklahoma geçer
nyk-boston belli olmaz

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Bu sene şampiyon batıdan

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
tuttuğum takım spurs ya da thunder

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Rondo'suz yarım sezona rağmen iyi oynadık ama Playoff'ta Rondo olmadan çok zor. 2 sene önce 4-0'la geçtiğimiz NYK bu yıl 7. maçta muhtemelen geçer bizi. Yine de umutluyum ben belki extra şeyler yaparsak çıkarız.
Benim adayım Miami. LeBron'un bu yılki insanüstü performansı en büyük etken olsa da 60+ galibiyet almış bi takım Miami. Üstelik Birdman çok iyi bi çözüm oldu uzun sorunu için.
Batıda OKC yine final oynar ama başlarında öyle bi koç varken şampiyonluk zor. Perkins ve Fisher'a hayat borcu mu var anlamadım ne buluyo bu adamlarda! Spurs bu sene final oynasın istiyorum. Tabi ki şampiyon da olsunlar isterim ama o zor.

ka_za

ka_za

Üye
Bari bir LeBron vs Kobe finali izlesek :)

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Kobe maalesef sakat

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Bari bir LeBron vs Kobe finali izlesek :)
8 ay sahalardan uzak kalacak

- - - Eklendi - - -

Rondo'suz yarım sezona rağmen iyi oynadık ama Playoff'ta Rondo olmadan çok zor. 2 sene önce 4-0'la geçtiğimiz NYK bu yıl 7. maçta muhtemelen geçer bizi. Yine de umutluyum ben belki extra şeyler yaparsak çıkarız.
Benim adayım Miami. LeBron'un bu yılki insanüstü performansı en büyük etken olsa da 60+ galibiyet almış bi takım Miami. Üstelik Birdman çok iyi bi çözüm oldu uzun sorunu için.
Batıda OKC yine final oynar ama başlarında öyle bi koç varken şampiyonluk zor. Perkins ve Fisher'a hayat borcu mu var anlamadım ne buluyo bu adamlarda! Spurs bu sene final oynasın istiyorum. Tabi ki şampiyon da olsunlar isterim ama o zor.

inşallah alırız

SHS

SHS

Üye
Miami Heat-Oklahoma City Thunder finali olacak :oke:

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
[h=2]San Antonio Spurs 4-0 kazarak NBA finaline yükseldi.[/h]

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Indiana cikacak finale gorursunuz :D

gutihaz1

gutihaz1

Üye
ne varsa san antonio spurs ta var senelerdir tim duncan lar tony parker lar çatır çatır oynuyorlar hele manu ginobili kafada saç kalmadı leblebi gibi üçlük atmaya devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
ne varsa san antonio spurs ta var senelerdir tim duncan lar tony parker lar çatır çatır oynuyorlar hele manu ginobili kafada saç kalmadı leblebi gibi üçlük atmaya devam ediyor
:kop: spurs u tutmamın sebebi onlar :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
San Antonio favori takımım bu sene şampiyon kesin olmalı yani geçen sene ucunda kaçtı.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı