Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

yasarbas

yasarbas

Üye
    Konu Sahibi
Navifirm programı ve kullanımı (resimli anlatım)

ÖNCELİKLE MASAÜSTÜNE YENİ KLASÖR AÇALIM KLASÖRÜN ADINA YUKARIDAKİ GÖRDÜĞÜNÜZ RESİMDEKİ 1 NUMARALI YERDEKİ RM-356 YAZAN YERE SİZİN TELEFONUNUZDAKİ KODU YAZIN.

ŞİMDİDE NAVİFİRM PROGRAMI VERELİM:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

KULLANIMI:

NAVİFİRM DOSYASINI AÇALIM SONRA AŞAĞIDAKİ İŞLEMLERİ SIRASIYLA UYGULAYALIM.

1)TELEFON MODELİNİ SEÇİNİZ.
2)İNDİRECEĞİNİZ VERSİYONU SEÇİNİZ.
3)ÜLKE VE BÖLGENİZİ SEÇİNİZ.
4)BÜTÜN YAZILIM DOSYALARIMI İŞARETLE.
5)YAZILIM DOSYALARIMI İNDİR.

DOWNLOAD FROM FİRE BUTONUNA BASTIĞIMIZDA KARŞIMIZA NEREYE İNDİRECEĞİMİZİ BELİRTECEĞİMİZ PENCERE AÇILACAK ORADAN MASAÜSTÜNE OLUŞTURDUĞUMUZ BOŞ RM-356 KLASÖRÜNÜ İŞARETLEYECEĞİZ VE TAMAM DİYECEĞİZ YAZILIMINIZ İNMEYE BAŞLAYACAKTIR.

BUNDAN SONRA İSTER JAF PROĞRAMIYLA İSTER PHOENIX PROĞRAMIYLA YAZILIMINIZI TELEFONUNUZA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...lumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html

SAYGILAR GÜLE GÜLE KULLANIN.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Knight43, LANS_KSK, kemalettinkacar ve 94 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

antalyayavu

antalyayavu

Üye
tesekurler

yasarbas

yasarbas

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar..

milestone

milestone

Üye
Ellerine sağlık,, gerçekten çok faydalı bir konu,,

yasarbas

yasarbas

Üye
    Konu Sahibi
faydalı olabildimse ne mutlu arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
Dj_MeRo

Dj_MeRo

Üye
çok teşekkürler, güzel bir anlatım olmuş, elinize sağlık...

asdsad.ok

Üye
bu prgram ne ise yarıyor birader sertifika hatası olayı cözmmü v50?

Freedom.mc

Freedom.mc

Üye
merhaba. nokia n96 marka cep telefonum var. fakat navifirm'de telefonuma ait code yok. telefonumu son sürüme güncellemek istiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim...

yasarbas

yasarbas

Üye
    Konu Sahibi
freedom arkadaşım navifirmdeki product code birebir aynı olmayacak zaten her telefonun farklı sen o listede ülkene ve rengine göre indireceksin. saygılar..

sozten1

Üye
Merhaba arkadaşlar bende s.arabistandan n97 getirttim.anlamadıgım konu telefonumda yazan versiyonun aynısını mı yüklüyecegim yoksa üst versiyonları mı,yada kısaca nasıl türkçe yapabilirim.tşkkrler

--------------- Ekleme ---------------

yasarbas arkadasım cevabını bekliyorum piyasada 20 tl ye ceviriyorlarmış ve de güvenilir degilmiş.ilgine teşekkür ederim.

hxs

hxs

Üye
teşekkürler

MuTLaK3

MuTLaK3

Üye
0579270: 5800 Turkey CV B benim telefonun arkasında bu numara var ama v50 de bu yok 30 da var napcam?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Benim telefonun arkasındaki kod yok navifirm de 0573741 benimki
ama navifirmde yok telefonun sürümüde v50

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Sonunda hack işlemini yapabildim ...
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun yaw :D

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
Merhaba Yasar bey benim telefon çinmalı N97 bu proğramları kurmaya çalışıyorum fakat birtürlü PCye bağlanamıyorum ne PC suite nede başka bir yollala bağlanamıyorum yardım edermisin nasıl bağlanabilirim PC ye.teşekürler.

nejaterol

nejaterol

Üye
@Ahmetyerdogan

Arkadaş bunu baştan niye söylemiyorsun senin elindeki N97 sadece konuşmaya yarar hiç bir şekilde sen bu telefonla nokia ait uygulamalar ve burda anlatımları yapamazsın çin malı telefon ile PC ye bağlanamazsın yani hiç uğraşma bunlarla sen sadece konuşma yap telefonla.Nokia N97 ile senin elindekinin uzaktan veya yakından hiç ilgisi yok

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşim sağol:oke:

Üst Alt