nasıl kilo alabilirim.:s

• 31 Mart 2013
  • 1065 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar kismetse yakında nişan takacam ama nişan takacagim Kiz benden 5-10 kilo daha fazla kilo Lu. daha doğrusu ben çok zayıfim. Kiz sürekli bana yemek ye kilo al diyor.:s bende her fırsatta yağlı yemekler yiyorum, gece uyumadan önce hususi yemek yiyip uyuyorum ama yine tık yok. 55-57 kilo arasında kalıyorum hep . boy ise.1,72 cm

bir 10-15 kilo nasıl alabilirim pratik bir çözüm u var mi ?

ilaç hariç bitkisel herşey olabilir. yeter ki kilo alayım.:)

Yazan: messevim
  2. başlık nasıl zayıflayabilirim konuda nasıl kilo alabilirim ilginç doğrusu :d:

3. Kilon iyi gayet ben 1.87 boyla o kilodayim

4. Sigarayı bırak (içiyorsan tabi)

5. Az ye, çok kos

6. konuyu okumanı öneririm :)

7. metobolizmayi yor. yorulduğunda aldiği besini direkt kilo olarak kazandıracak bi dene etki görürsen bana da haber ver
    not: bu benim dusuncemdir olur olmaz veya dogru yanlış diye iddia etmiyorum

8. bu terslıkte bir iş var :ehe

- - - Eklendi - - -

bende kilo almak istiyorum ama alamıyorum :bilmm

9. normalde 3 öğün yiyorsan 1 öğün ye ama 1 öğünde 1 tabak yiyorsan o tek öğünde 3 tabak ye bence

10. dahada zayıflamayalım kardş :)

11. dostum ilk once dedigim gibi uygulamak sana kalmış ikincisi bu yanlış olabilir ama metobolizmayi yormanin bi yolunu bulursan kilo alirsin yada metobolizmayi kitliktaymis gibi çalışmasını saglarsan bi daha kilo veremezsin ki bu durumda olan bi tanidigim var

12. nasıl yorarız metobolizmayı

13. yukleniceksin yani şöyle yapılabilir cok yemek verip hareket etmeyerek yapılabilir yani rahatlatmanin tam zitti

14. ufak bir yanlışlık olmuş hemen düzelttim.:)

- - - Eklendi - - -

bence iyi değil. eğer ben böyleysem sen nasılsın o kilo da Allah bilir

- - - Eklendi - - -

çok şükür içmiyortm

- - - Eklendi - - -

bence de konuyu oku önce.:)

- - - Eklendi - - -

yani beni deneme tahtası olarak mi kullanacak sin :D. bu taktiği ilk senden duyuyorum. aslında biraz mantıkli

- - - Eklendi - - -

ve böylece metobolizma yorulur.

15. aynen

- - - Eklendi - - -

kardeş yatmadan önce 2 tava patates kızartması ye çok yağlı kilo almassan neyim ,:) :)

16. la olum adamı sumo görüşcisimı yapacan allahtn kork bu yazı fıkralardan bıle güzel oldu gülerm artık up up up :kop2: :kop2: :d: :d: :d: :d:

17. yine geldi resim :zzz:

18. :kop2 adam kilo almak istiyor napcan

- - - Eklendi - - -

olsun :) :)

19. evet sonra depolamaya başlar bence :tebessüm:

20. sık sık ye ama az ye ve düzenli beslen. Kilo alcam diye fazla fazla etli, yağlı felan yersen göbek olur sadece. Yemekten yarım saat sonrada hafif hareketlerle spor yap. Tıpkı şişman insanların kolay zayıflayamadığı gibi zayıf insanlar da birden kilo alamaz. Alamazsan da dert etme. Aynı durumu yaşadım bilinçsiz şekilde fazladan götürdüm yemekleri şimdi göbekle uğraşıyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 19:26