N9'a genel bakış ve incelemem.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

abi o symbian bu meego. aynı sistem değil kaldı ki symbianlı cihazlarda arm11 var. dikkat ettiysen n9'da opera neredeyse bastığımız anda açılıyor. symbianda bu kadar hızlı değil.
Onu biliyorum da hani opera mobile biraz fazla harcıyordu şarjı onu kasdetmiştim.onu kullanırdım ama klavye'si işi bozuyor ya

besim.farhan

besim.farhan

Üye
:tşk:

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
ısınma sorunu için ne diyeceksiniz peki engin abi serdar abi
?

pRime.

pRime.

Üye
ısınma sorunu için ne diyeceksiniz peki engin abi serdar abi
?
ben bu konudaki düşüncemi daha önce belirtmiştim. pr1.3ten sonra bende ısınma sorunu olmadı varolan ısınma ise hafif bir ılıklık ki bu çok normal.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
epey zamandır kullanıyorum mertcan yogun şekilde kurcaladıgımda oldu ama öyle ısınma sorunu yaşamadım

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
yani bana servis yolu göründü çünkü ekranda bile hissedilecek durumda ısınma acaba flashla filan çözülürmü ki :ah

pRime.

pRime.

Üye
yani bana servis yolu göründü çünkü ekranda bile hissedilecek durumda ısınma acaba flashla filan çözülürmü ki :ah

flashla çözülebilir. ama bence sen çok hassas davranıyorsun. :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
klima'mı taktırdın yoksa mertcan alalı hiç atmadın dimi

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
ya abilerim olay hassaslık değil ben anlarım cidden telefona hiç dokunmadım aldığım günden beri sanırım biraz uygulama olarak fazla yüklendim ondan da olabilir ama bir sorun olduğu kesin C7 de bile yarım saat takılıyordum sorun olmuyor nasıl desem facebook da bile 20 dakika sonra arkasında sıcaklık oluyor ekranda da çok net hissediliyor

pRime.

pRime.

Üye
ya abilerim olay hassaslık değil ben anlarım cidden telefona hiç dokunmadım aldığım günden beri sanırım biraz uygulama olarak fazla yüklendim ondan da olabilir ama bir sorun olduğu kesin C7 de bile yarım saat takılıyordum sorun olmuyor nasıl desem facebook da bile 20 dakika sonra arkasında sıcaklık oluyor ekranda da çok net hissediliyor
ondan değildir Mertcan. benim cihazımda 4gblık uygulama alanının tamamı doluyken bile hiçbir sorun yoktu. ben de aldığım günden beri dokunmamıştım flash atana kadar.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi

ondan değildir Mertcan. benim cihazımda 4gblık uygulama alanının tamamı doluyken bile hiçbir sorun yoktu. ben de aldığım günden beri dokunmamıştım flash atana kadar.

yani aslında takılmayı biraz abartıyor olabilirim ama ısınma sorunu kesinlikle var donma sorunu da 2 kez yaşadım ciddi anlamda teklemeler öyle abartılacak cinsten değil peki flashdan sonra sanırım herşey yerli yerine oturur diye düşünüyorum doğru mu abi ? flash atabilirmiyiz sen müsaitsen ?

pRime.

pRime.

Üye

yani aslında takılmayı biraz abartıyor olabilirim ama ısınma sorunu kesinlikle var donma sorunu da 2 kez yaşadım ciddi anlamda teklemeler öyle abartılacak cinsten değil peki flashdan sonra sanırım herşey yerli yerine oturur diye düşünüyorum doğru mu abi ? flash atabilirmiyiz sen müsaitsen ?

flash'ın garanti çözeceğini söylemiyorum ama bu tip sorunlara çözüm olduğunu görmüştüm daha önce.
ben pek müsait değilim başka biri sana yardımcı olabilir. olmadı flash konusundan kendin atabilirsin. çok zor değil.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Can'a bir danış mertcan

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
ya C7 de çok attım phoenix olsa hiç sorun olmazdı ama bu kodlu işler filan şimdilik cesaret edemiyorum necati abi de çevrımdışı ne yapsam ki :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sabret müsait oldugunda döner sana

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5569903' Alıntı:
sabret müsait oldugunda döner sana

peki engin abi. bir de engin abi bir şey soracam sanırım atmışsın sen flash gözle görülür bir değişim oluyor dimi ? flashtan önce olupta flashtan sonra düzelen bir sorun var mı senin için abi ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
düşündüm biraz ne sofunum vardı flash'tan önce ancak aklıma geldi benim uygulama menüsünde orjinal tarayıcı iki tane idi kaldıramamıştım ikisinden birini dosya yöneticidini didik didik ettik bir türlü olmadı temizleme yaptım yine olmamıştı en sonunda Can'la flash attık sorun gitti.bu arada hangi uygulamalar yüklü cihazında belki çakışma oluyordur

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5570043' Alıntı:
düşündüm biraz ne sofunum vardı flash'tan önce ancak aklıma geldi benim uygulama menüsünde orjinal tarayıcı iki tane idi kaldıramamıştım ikisinden birini dosya yöneticidini didik didik ettik bir türlü olmadı temizleme yaptım yine olmamıştı en sonunda Can'la flash attık sorun gitti.bu arada hangi uygulamalar yüklü cihazında belki çakışma oluyordur

bunlar var engin abi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yok bunlardan zarar gelmez.tweak,ekran ayarları uygulaması vs varsa yapabilir diye sormuştum

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5571072' Alıntı:
yok bunlardan zarar gelmez.tweak,ekran ayarları uygulaması vs varsa yapabilir diye sormuştum

tweak ve terminal dışında hiç bir program kulanamdım o tarz abi :( aslında bugün biraz haksızlık yaptığımı fark ettim bir kaç saçma uygulama sildim yer boşalttım sadece açılıştan sonra belli bir süre takılmalar oluyor ufak sonra stabilleşiyor. biraz daha kullanayım bir donma sorunu daha yaşarsam ciddi olarak flash atarız sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt