N97 Şarj bitti tekrar açılmıyor şarj olmuyor (beyaz ekranda gelmiyor)

Sponsorlu Bağlantılar

zarty

Üye
    Konu Sahibi
N97 Şarj bitti tekrar açılmıyor şarj olmuyor (beyaz ekranda gelmiyor)
Merhabalar
Cep telefonumun şarjı bitti ve kapandı. Şuanda telefon açılmıyor ve şarj olmuyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
Teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hafıza kartını çıkar açmaya çalış..olmazsa hard format at..muhtemelen kurduğun uyumsuz bir programdan oluyor..

zarty

Üye
    Konu Sahibi
merhaba
telefon kapalıyken nasıl atabiliyorum hard formatı ? şarj olmuyor.... sabahtan beri denedim hard format ama olmadı.. çok uzun süremi baslıl tutmam gerekiyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ortadaki yeşil ve kırmızı tuş ile yandaki kamera tuşuna ve birde açma-kapama düğmesine aynı anda basıyorsun telefon açılıp sana ülke ve saat sorarsa başardın demektir..ama önce hafıza kartı takılıysa onu çıkar açmayı dene..

zarty

Üye
    Konu Sahibi
zaten bir hafıza kartına sahip değilim... ve ayrıca bunuda deneidm olmadı.. yani hiç bir şekilde tepki yok... ben birde shift backspace ve space tuşuna ve açma kapama tuşunada basılı tutuyorum fakat bir tepki yok... 30 sn fln basıyorum.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sen en iyisi yarın bir teknik servise götür yeni yazılım atsınlar..fazla uğraşıp zedeleme istersen..

merty24

merty24

Üye
telefon kapalıyken şarjını takmayı dene

Utku

Utku

Üye
bence bataryayı çıkarıp şarj aletine bağla hala bi tepki vermesse teknik servise götür

Üst Alt