Tavsiye Depremde Ekranı Kırılan Telefona Erişim

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Depremde Ekranı Kırılan Telefona Erişim
Merhaba arkadaşlar. 6 Şubat Depreminde evim yıkıldı, eşim ve oğlum vefat etti. Her şeyimi kaybettim. Enkazda telefonumu bulmuşlar, ekran hiçbir şekilde açılmıyor. 5 Şubatta Adıyaman'a kar yağmıştı, oğlumun fotoğraflarını çekmiştim, bana tek teselli olacak o gün. Bir türlü telefona erişim sağlayamadım. Ankara'da ekranı yapacak bir yer yoktu. Telefonumun root erişimi var. Şarj alıyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Artık ekranı tamir edebileceğim bir yerde değilim. Şuan yurtdışındayım ve yapacak gücüm de yok. Telefonum Oneplus 8 Pro. Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: derya1978 ve Baydırman

XXXturi01

XXXturi01

Üye
İlk öncelikle geçmiş olsun. Ekranı internetten sipariş edip kendiniz yada telefoncuya yaptirabilirsiniz

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Google hesabınıza erişiminiz var mı ? Cidden ekran yoksa olay zor gibi. Cihaz kurtarma uzaktan yönetim açık mı acaba?

PALA.

PALA.

Üye
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, geride kalanlara sabır nasip eylesin.
Teknik servis desteği olmadan zor gibi, sadece ekran arızalıysa bu yöntem işe yarıyabilir

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

derya1978

Üye
Merhaba arkadaşlar. 6 Şubat Depreminde evim yıkıldı, eşim ve oğlum vefat etti. Her şeyimi kaybettim. Enkazda telefonumu bulmuşlar, ekran hiçbir şekilde açılmıyor. 5 Şubatta Adıyaman'a kar yağmıştı, oğlumun fotoğraflarını çekmiştim, bana tek teselli olacak o gün. Bir türlü telefona erişim sağlayamadım. Ankara'da ekranı yapacak bir yer yoktu. Telefonumun root erişimi var. Şarj alıyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Artık ekranı tamir edebileceğim bir yerde değilim. Şuan yurtdışındayım ve yapacak gücüm de yok. Telefonum Oneplus 8 Pro. Saygılarımla.

çok geçmiş olsun başınız sağolsun rabbim mekanlarını cennet eylesin

resimler google fotoğraflar a otomatik kaydetme kapalımı acaba

google fotoğraflara her yerden ulaşabilirsiniz gmail adre ve şifreniz ile

• Beğen
Tepkiler: Baydırman