N97 Mini v30 -- 5800 v60 Temiz Port (KLAVYE TR SORUNSUZ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
uğraş yap o zaman :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
dll düzenleye bilsek anasının ellerini öpücemde :D

mstf-cartel

mstf-cartel

Üye
elinize sağlık teşekkürler :D

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

eldum

eldum

Üye
güzel olmuş elinize sağlık

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

kemalulu3737

kemalulu3737

Üye
elinize sağlık...

Tuş kilidi eklemeye çalıştım olmadı c6 tabanlı cfwlerde ve 5800 tabanlı ofw lerde oluyordu bunda beceremedim...

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum kardeş ben sadece temiz port yapıp sundum. Bu port üzerinde editleme yapmadım hiç.

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
elinize sağlık...

Tuş kilidi eklemeye çalıştım olmadı c6 tabanlı cfwlerde ve 5800 tabanlı ofw lerde oluyordu bunda beceremedim...

siz yapamadınız sanırım şuan fwmi yapıyorum tuş kiliti çalışıyor c5 kullandım birde c5 istiyorsanız atabilirim bu port temiz yani hiçbir hata yok :)
Ve tuş kiliti dosyalarını gömeceksiniz gömmesseniz portta yandaki tuş kiliti ile açmanız gerekir :)

kemalulu3737

kemalulu3737

Üye
siz yapamadınız sanırım şuan fwmi yapıyorum tuş kiliti çalışıyor c5 kullandım birde c5 istiyorsanız atabilirim bu port temiz yani hiçbir hata yok :)
Ve tuş kiliti dosyalarını gömeceksiniz gömmesseniz portta yandaki tuş kiliti ile açmanız gerekir :)

Sürüklemeli tuş kilidi denedim ben... c5 tuş kilidi atabilirseniz iyi olur aslında...

- - - Eklendi - - -

hallettim furkan güneş'in mod arşivinden C5-03 Dokunmatik Tuş Kilidi + Sensörle Dönebiliyor + Bildirimli modu kullandım on numara oldu..

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
Sürüklemeli tuş kilidi denedim ben... c5 tuş kilidi atabilirseniz iyi olur aslında...- - - Eklendi - - -hallettim furkan güneş'in mod arşivinden C5-03 Dokunmatik Tuş Kilidi + Sensörle Dönebiliyor + Bildirimli modu kullandım on numara oldu..
Sorununuzun çözüldüğüne sevindim

Atacan-

Atacan-

Üye
Teşekkürler daha önce nerelerdeydiniz ya :)

Atacan-

Atacan-

Üye
EyvALLAH Kardeşim :)
Metalci hala düşünüyor hiç değişmedi :)

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi
onun başka yaptığı birşey yok zaten :)

Atacan-

Atacan-

Üye
Vay be metalci benim özel widgetcimdi sağolsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt