N97 Kutusunda Satılık (1 Ay Kullanıldı 2 Yıl KVK Garantili Caps Ekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satılık

Üye
    Konu Sahibi
N97 Kutusunda Satılık (1 Ay Kullanıldı 2 Yıl KVK Garantili Caps Ekli)
N97 Satılıktır
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce aldığım N97'yi maddi sebepler yüzünden satılığa çıkarmış bulunuyorum.Telefonun teknik özelliklerini açıklamama gerek yok sanırım gerçekten kullanışlı bir telefon gerçekten satmak istemezdim ama mecbur olduğum için bu kararı aldım.

N97 Kutusunda satıyorum dediğim gibi 1 ay önce aldım Garanti süresi kesinlikle devam etmektedir...

N97 Teknik Sorunu
Alıcının Aldıktan sonra neden bu böyle dememesi için tüm teknik sorunlarını açıklamak istiyorum.Arkadaşlar öncelikle sattığım N97'nin hiçbir teknik sorunu yoktur sadece "Adaptör" ile şarj olmamaktadır Garanti süresi devam ediyor ama servisine vermedim alan arkadaş servisine giderek bunu yaptırabilir veya "USB" ile bilgisayardan şarj etmeye devam edebilir.Bunun neden olduğunu bende anlamadım bazen şarj oluyor adaptörden bazen olmuyor yani aralıklı devam ediyor tamamen olmuyor diyede birşey yok ama yinede alan arkadaşımız gösterirse kendisi için daha iyi olacaktır.

N97 Takas Ve Pazarlık
Arkadaşlar telefonu almak istiyorsanız öncelikle bırakacağım iletim adresinden benim ile irtibata geçmeniz gerekmektedir bu konuları oradan konuşabiliriz tabiki.Takas yapılmayacaktır kesinlikle takas önerisi olan arkadaşlar bana gelmesinler Pazarlık payı kesinlikle bulunmaktadır sonuna kadar alıcının haklarını göz önünde bulundurarak imkanlarım ve bırakabileceğim fiyat dahilinde pazarlık payı bırakacağım.

N97 Pasaport Sorunu Varmı Yurt Dışı Çıkışlımı
Arkadaşlar telefonumun tamamen kaydı yapılmıştır yani ben buradan ismini vermek istemiyorum özel bi mazadan yüksek bir paraya aldım ve böyle sorunlar kesinlikle yoktur kesinlikle pasaport sorunu ve diğer sorunlar sattığım telefon üzerinde yaşanmayacaktır bunun bilinmesini isterim.

N97 Fiyatı

N97 Fiyatı : 650 TL Pazarlıksız Sabit FİYAT

Alıcıları genellikle burası ilgilendiriyor telefonu ben 1.600 liraya aldım doğrusunu söylemek gerekirse ama telefon piyasasını da iyi biliyorum telefon fiyatları düşüyor ama gerçekten ideal fiyatta bir telefon almak istiyorsanız ben bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın derim

N97 Alım İçin İletişim Bilgileri
MSN adresi bırakmıyacağım "ÖZEL MESAJ" yolu ile bana ciddi alıcıların ulaşmasını istiyorum benim ve alıcıların sağlığı için böylesi daha iyi olacak kanaatindeyim.

N97 Caps (RESİMLERİ)

Resim 1

Resim 2

Resim 3

Resim 4

Resim 5

Resim 6

Telefon hakkında açıklamak istediklerim,verdiğim bilgiler ve ayrıntılar bu kadar arkadaşlar alıcı olanların bana ulaşmalarını rica ediyorum...

clubnokia

clubnokia

Üye
kardeş umarım o istediğin fiyata satabilirsin.
ve 1 ay önce 1600tl ye aldım diyorsunda sen herhalde 2adet aldın:)
Babalar gününden buyana N97 999TL ye satılıyor senin faturanın 1600tl olması biraz garip

rapege

rapege

Üye
ben kendi N97mi 700e satıyorum sen 800e satarsan çok iyi yani eğer öyle bir afedersiniz ama keriz varsa

satılık

Üye
    Konu Sahibi
Pazarlık Payı Vardır Demiştim Hatırlıyorsanız :)

Yani sinirlenmeye gerek yok isteyen gelir konuşur resimlerdende görüldüğü gibi makinanın temizliği hertürlü belli oluyor ki alacak kişi eline alıp bu makinayı istediği gibi yanımda test'de edebilecektir.

1600 TL Vade Farkı İle almıştım bu yüzden böyle yoksa o fiyat etmiyeceğini biliyorum.Ayrıca bunun kerizlik ile alakası yok telefonun 0 fiyatı şuanda 1200 - 1000 TL arası değişmekte ;)

--------------- Ekleme ---------------

N97 Fiyatı İçin 600-800 TL Arası Pazarlık Yapılacaktır Bunuda Belirtmek İstedim ;)

rapege

rapege

Üye
mesela benimki ülke içi alınma sıfır ayarında aynı sizinki gibi beyaz kutulu garantili faturalı 700TLye ben bırakıyorum

satılık

Üye
    Konu Sahibi
N97 Vade Farkı ile aldığım için o fiyata aldım bu yüzden 1600 TL yazdım arkadaşım ;)

Kerizlikle alakası yok enayiliklede isteyen gelir konuşur kimseyi zorlamıyoruz yani temizliği resimlerden belli olduğu gibi minayı alan yanımda test edebilecektir ve zaten pazarlık payı olduğunu belirttim.Belki siz 700 direk satıyosunuz belki ben pazarlık yapıpda bu fiyata veya daha aşşağıya bırakacağım bunu bilmeniz gerekirdi ;)

N97 Fiyatı İçin 600-800 TL Arası Pazarlık Yapılacaktır Bunuda Belirtmek İstedim

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar Son Olarak ;

PAZARLIKSIZ SABİT FİYAT : 650 TL'dir Dahada İndirim Olmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...