N97 Depo Hafızası görmeme, bilgisayara bağlayamama sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valarian

Üye
    Konu Sahibi
N97 Depo Hafızası görmeme, bilgisayara bağlayamama sorunu.
Arkadaşlar, n97 kullanıyorum. Bir internet kafede telefonu bilgisayara bağladım, donanım yükleniyor dedi ama yükleyemedi. Bir daha o bilgisayarda yada başka bir bilgisayarda çalıştıramadım telefonu. Sonra flash disk'i de aynı bilgisayara taktım, o da çalışmadı. O gün flash disk'i çöpe attım, o günden beri de telefonumu kendi sarj kablosuyla sarj edemiyorum, harici bir batarya ve batarya sarj aletlerinden aldım, dönüşümlü sarj ederek kullanıyorum. Telefonu herhangi bir bilgisayara bağladığımda donanım yükleniyor yazıyor ama yüklenemiyor. Dosya Yöneticisi'ne girdiğimde Depo hafızası'nı seçiyorum, hafıza kullanıyor yazıyor. Hafıza Kartı taktım, onu da görmedi, çıkardığımda da hafıza kullanılıyor yazıyor. Anladığım kadarıyla donanımsal olarak zarar gördü. Eğer öyleyse bu zarar tahminen nedir? Tamiri sizce mümkün müdür?

Trabzon KVK servisine götürdüm, Orta Kasa değişecek, fiyatı 80 lira dediler, bir gün sonra tamir edemiyoruz, iade için sizi bekliyoruz dediler. KVK yapamadı yani. Ne önerirsiniz? Şimdi ne yapmalıyım? :(

(Konuya benzer başka bir konu açıldıysa ya da yanlış yere açmışsam kusura bakmayın)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
dostum konu doğru yerde ama hadi usb görmüyor depolama hafızası zarar gördü kendi şarj aleti ile de şarj olmuyor ha flash diskinde yanmış birde o zaman o bilgisayarın usb çıkışlarında yüksek voltaj vardır bu yüzden donanımsal zarar vermiştir. Kvk nasıl yapamam der ya ben rom hafızasını yaktım daha geçen gün geldi anakartı değişti. Çözüm yolu şuan aklıma gelmiyor ancak olabilecek bir ihtimal üstte bahsettiğim konu gibi telefon donanımı ciddi bir şekilde zarar görmüş sanırım. Geçmiş olsun diyelim

valarian

Üye
    Konu Sahibi
Kvk'da yapamayınca iyice çileden çıktım zaten. Peki tamir için önerebileceğiniz bir yer var mı? Nereye göndersem?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bence kvk'dakilerin işlerine gelmemiştir o yüzden yapmamışlardir. Garantisi devam ediyor mu. Nokia Care'ye gönderebilirsin netten araştır biraz oda nokia'nin kendi teknik servislerinden. Kvkdan biraz daha bağımsız olduklarından isim konusunda nokia care ... Iletişim gibi isimler verebiliyorlar firmalar. Dediğim gibi araştır biraz ara konuş genellikle ücretsiz olur kargo ile gönderirsin. Aklıma başka birşey gelmiyor

pissed26

pissed26

Üye
kardeşim onlar için yaparız deyip sonra anında yapamıyoruz demek tam bi klasik haline geldi artık bende yaşadım o sorunları arkadaşın dediği gibi Nokia Care'ler var ama bulunduğun şehirde varmı bilemem onlara götür hakkını veriyolar

valarian

Üye
    Konu Sahibi
HTC One X+ aldım, kurtuldum N97 derdinden. Tarihe gömdüm sorunu. Yardımlarınız için sağolun arkadaşlar.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
rica ederim. Hayırlı olsun yeni telefonun

valarian

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekür ederim Özkan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt