n97 de kasa değişimi nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

beyazkahve

beyazkahve

Üye
    Konu Sahibi
n97 de kasa değişimi nasıl yapılır?
N97 süper bi telefon.. fakat hali ile düşmeler çizilmeler oluyor.Kapak değişimini de ancak kasa değişimi olarak tadabiliyorsunuz.. Peki kasa değişimi nasıl yapılıyor??? O kdr araaştırdım bulamadım.. Aranızda bilen varmı?:islik:islik:islik

NOT:kimseye güvenipte kasa değişimi yaptırasım yok...kimse çünkü tecrübe bile etmemişler bunu.

futbol123

futbol123

Üye
nokia shoplarda değişiyorlar ama pahalı 70tl falan geçen sordum garantisi varsa daha garantiden değiştiriyorlar 60-90tl arası

seqosrevenge

Üye
ben bir deneme yaptım fakat siz sakın yapmayın. olay aşağıdaki gibidir fakat kasa değişiminde dokunmatik ekran yani en dıştaki dokunduğumuz kısım da kasa değişimine dahil midir?

sakın siz siz olun temizlemeye kalkmayın ekranı. n97 mini var bende gördüğüm kadarıyla abisi olan n97 ile aynı tasarıma sahip. neyse sadede gelicek olursak ekranın olduğu kısımdaki metal çerçeve oynamaya (orta kısmında ekrana dokununda metal kısımla ekran arasında yaklaşık 1 milimetrelik boşluk oluşuyordu) 5başlamıştı. temizlik maksadıyla metal çerçeveyi çıkarttım fakat adamlar ekrana yapıştırmışlar çerçeveyi. yerine takamadım. uygun yapıştırıcıyı araştırıyorum şimdilik. ya da kasayı yenisiyle değiştiririm.

legandere54

Üye
kardeş o çerçevenin yapıştırıcısı yok ancak yeni dış kasa alıyorsun fiyatıda 90 tl

ZaZuM

ZaZuM

Üye
kasa ya dokunmatik dahil mi bende düşünüyorum kasayi değiştirmeyi ne bilem bi beyaz kasa siyah tuş takımı çok iyi olurdu

semihh95

semihh95

Üye
ekranda dahılmıymıs bllen varmı

Symbianize

Symbianize

Üye
ekran dahil değil bildiğim kadarıyla

Üst Alt