n97 de kasa değişimi nasıl yapılır?

• 20 Kasım 2010
  • 5217 Okunma
  • 6 Cevap

1. N97 süper bi telefon.. fakat hali ile düşmeler çizilmeler oluyor.Kapak değişimini de ancak kasa değişimi olarak tadabiliyorsunuz.. Peki kasa değişimi nasıl yapılıyor??? O kdr araaştırdım bulamadım.. Aranızda bilen varmı?:islik:islik:islik

NOT:kimseye güvenipte kasa değişimi yaptırasım yok...kimse çünkü tecrübe bile etmemişler bunu.

Yazan: beyazkahve
  2. nokia shoplarda değişiyorlar ama pahalı 70tl falan geçen sordum garantisi varsa daha garantiden değiştiriyorlar 60-90tl arası

3. ben bir deneme yaptım fakat siz sakın yapmayın. olay aşağıdaki gibidir fakat kasa değişiminde dokunmatik ekran yani en dıştaki dokunduğumuz kısım da kasa değişimine dahil midir?

sakın siz siz olun temizlemeye kalkmayın ekranı. n97 mini var bende gördüğüm kadarıyla abisi olan n97 ile aynı tasarıma sahip. neyse sadede gelicek olursak ekranın olduğu kısımdaki metal çerçeve oynamaya (orta kısmında ekrana dokununda metal kısımla ekran arasında yaklaşık 1 milimetrelik boşluk oluşuyordu) 5başlamıştı. temizlik maksadıyla metal çerçeveyi çıkarttım fakat adamlar ekrana yapıştırmışlar çerçeveyi. yerine takamadım. uygun yapıştırıcıyı araştırıyorum şimdilik. ya da kasayı yenisiyle değiştiririm.

4. kardeş o çerçevenin yapıştırıcısı yok ancak yeni dış kasa alıyorsun fiyatıda 90 tl

5. kasa ya dokunmatik dahil mi bende düşünüyorum kasayi değiştirmeyi ne bilem bi beyaz kasa siyah tuş takımı çok iyi olurdu

6. ekranda dahılmıymıs bllen varmı

7. ekran dahil değil bildiğim kadarıyla

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 13:21