N97 & 5800 a tel kapalıyken açılmıyoken format atmak

Sponsorlu Bağlantılar

trust-cloud

trust-cloud

Üye
    Konu Sahibi
N97 & 5800 a tel kapalıyken açılmıyoken format atmak
ARKADASLAR BEN BUGUN BU SORUNU YAŞADIM TEL AÇILMADI NOKİA YAZISINDA KALIYODU SABAHTAN BERİ ARIYODUM BULDUM SONUNDA PAYLASIYIM DEDIM BELKİ YANLIS YERE AÇMISIMDIR AMA BURAYA DAHA FAYDALI OLUCAGINA İNANDIM KOLAY GELSIN

Nokia 5800 XM cihazınız varsa:

1-a) Yeşil ve Kırmızı arama başlatma ve bitirme tuşlarına basın, kamera yakalama tuşu ve son olarak da cihazı Açma Kapama tuşuna basın ve bekleyin, cihaz ülke/bölge saat ayarlarını soruyorsa hard format tamamlanmıştır.

5800XM Şeması

*NOT eğer Nokia N97 cihazınız varsa:

2-b) Sol shift tuşu, boşluk tuşu, Geriye doğru Silme tuşu ve son olarak da cihazı Açma Kapama tuşuna basın ve bekleyin, cihaz ülke/bölge saat ayarlarını soruyorsa hard format tamamlanmıştır.

N97 Şeması

Eğer cihazınız açılma hatası vb sorunlar veriyorsa Hard Format bu sorunlara çözüm olabilir.

UYARI:Hard format sonucunda tüm kullanıcı verileri sıfırlanacak (SİLİNECEK) ve cihaz hafızasındaki tüm veriler kaybolacaktır. Rehber, takvim kayıtları, uygulamalar dahil C: sürücüsündeki herşey silinecektir. Format atmadan önce C: sürücüsünde bulunan verilerinizi yedeklemeyi unutmayınız.

• Beğen
Tepkiler: XxScorpion52, bebe86, Ferzan ve 20 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler. :oke:

huseyingulbeyaz

Üye
sağol kardeş.

x15151a

x15151a

Üye
benim 5800 xpressMüziğim var yazılım güncelleme yaptım ama şimdi tel açılmıyor ne yapabilirim

cashuwa

cashuwa

Üye
:oke:on numara sağol arkadaşım şu anakadar tek işe yarayan buydu teşekkür ederim n97 de işe yaradı

gitarro

Üye
n 97 de işe yaradı çok sağol arkadaşım deli etti beni yaa bi hardladım adam oldu telefon :D

trust-cloud

trust-cloud

Üye
    Konu Sahibi
sizlerde sağolun işe yaradıgsa ne mutlu bana

--------------- Ekleme ---------------

benim 5800 xpressMüziğim var yazılım güncelleme yaptım ama şimdi tel açılmıyor ne yapabilirim
tekrar guncellemeyı dene banada aynısı olmusdu 5-6 kere tekrar et olucaktır bence format atmayıda dene tabi

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın dostum

neshter3535

Üye
çok sağol, çok işime yaradı, versiyon yükledim olmadı, ayarları sıfırladım olmadı, hard formatla bütün sorunlarım çözüldü.

talham44

Üye
tşklr kardeş

handsome_201

Üye
hard format n97 zarar verirmi

trust-cloud

trust-cloud

Üye
    Konu Sahibi
yok vermez sıfır ayarlarına döner

Whiplash114

Üye
olmuyor ben de.

ibrahimkaya83

ibrahimkaya83

Üye
saol guzel bılgı

kahya63

Üye
arkadaşlar bendeki N97 yi prizden şarj a takdığımda şarj başlıyor ama hemen duruyor..enerji tasarrufu için telefonu prizden çekin,şarj olmuyor uyarısı alıyorum...bu neden oluyor anlamadım,usb ile şarj yaptığımda ise hemen cihaz şarj a hangi durumda olursa olsun devam ediyor..... ne yapmam lazım lütfen yardım

teolog

Üye
walla buyuksun telı yenı aldım pro yukledım bıdunya tel kıtlendı ama senın yontem ıse yaradı Allah razı olsun muckk

alpsnck

Üye
2 haftadır temalar bozuktuu terchlerdn yeni terch yapamıyorum bu yöntm sayesnde hepsi olduu.. arkdaslar ilk önce yapmaya korktum ya daha kötü olursa fln diee ama gercekten ise yarıyorr.. sonsuzz teşekkürler kardeşiimm trust-cloud

Fenerize

Üye
arkadsm cok teşşkür edyrm sna minnettarım :d n97 de işe yaradı

Godfather

Godfather

Üye
5800 i biliyordumda n97 yi bilmiyordum saolasın :)

sinan 2

Üye
kardeş allah senden razı olsun telofonum çalıştı teşekkürler

Üst Alt