n97 32gb orjinal filland 299 Tl videolu ANKara

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mur@

mur@

Üye
    Konu Sahibi
n97 32gb orjinal filland 299 Tl videolu ANKara
[/URL] Uploaded with [/IMG]

e250 ile bukadar oluyo kusra bakmayın
sahibinden ilan no;İlan No71339346
tektek resim çekmeyle uğraşmak istemedim arkadaşlar
n97 32 gb
otuz iki cigabayt hacı !1!!!!!1!1!1!!

telefonun hiç bi problemi yok arkadaşlar
şarj aleti usb kablosu yanında verilecektir (kulaklık bende bitane sony kullaklık var onu yollayabilirim ancak)kutusu yanımda olmadığı için çekemedim ama mevcuttur
NOT;tel şarj soketinden tamir olmuştur ama 2 aydır hiç bi problemiyoktur takır takır şarj oluyo pc ye bağlıyorum hiç tereddütünüz olmasın yani bu bakımdan kesinlikle (ahanda bu videosu
)
android e geçecem için satılıktır arkadaşlar ama symbian başka,
symbian ın yeri ayrı

bazı tellerle takas olabilir
tekliflere açığım ;)

299 tl
irtibat; ​0543 514 75 85
ankara da elden teslim olur diğer şehirlere kargo ile gönderilebilir ama önce ücret banka hesabına yatırılınca kargo yolluyabilirim
foto yüklecem
ayrıca tlfn hack tir sertifika hatasıymış ,süresiymiş yok s60v5 uyumlu her uygulamayı hatasız yükleyebilirsiniz ;)
[video=youtube;bn0NwSGjZHo]http://www.youtube.com/watch?v=bn0NwSGjZHo[/video]

vazgeçme ihtimalım yüksek

bheart05

Üye
güzel çekmisssinde tek sorun klavyeyi acıpta göstermemişssin en güzel özellği klavye zatn hocam:)

apardan06

apardan06

Üye
hayırlı satışlar abı

azizerkan07

Üye
N79 takas varmı ?

mur@

mur@

Üye
    Konu Sahibi

azizerkan07

Üye
Evet Antalyadayım.

umut yasin

umut yasin

Üye
aga selamın aleyküm telefonuna talibim numaram 0539 404 04 39 yarın sabah 8 ile akşam 5 saatleri arasında arabilirsin c5-o3 telefonum var istersen takas ederiz faturalı 2012 aralık a kadar garantisi devam ediyor şarj aleti, kulaklığı,usb kablosu,kutusu kitapcığı cartı curtu var buluşuruz bakarsın telefona ben de senin telefonuna,(telefonun ilk sahibisin büyük ihtimal) anlaşırız. ankara macunköy de oturuyorum eyvallah konuşuruz buradan telefondan farketmez mesaj atma cevaplayamam hattım türkcell ;) hadi eyvallah.hocam açarsan siteyi bugün buradan görüşebiliriz tazesiyle daha iyi olur saat 10,30 a kadar burada olurum aga.

mur@

mur@

Üye
    Konu Sahibi
ilginiz için teşekkürlerde telefon satılmıştır kilit!

umut yasin

umut yasin

Üye
Eyvallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt