N96 Ekran Gitti YARDIM !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
    Konu Sahibi
N96 Ekran Gitti YARDIM !!!
Arkadaslar telefonumun ekranı gitti.Sesler var fakat görüntü gelmiyor.Daha önce de böyle gidiyordu ve kayar kapagı bir kac kere kapatıp acınca geri geliyordu.Simdi tamamen gitti hiç gelmiyor.Ben filminin bozuldugunu sanıyorum ama anlayan arkadaslar yardımcı olabilir mi ? Servise götürmem gerekli mi??
Yeniden yazılım atsam düzelir mi

USAForever

USAForever

Üye
kardeş bende de n96 var , gibi aylarca ölü pikselle gezdim ama ekranın üzerine sadece küçük bir kaç dokunuşla ölü pikselleri tamamen yok ettim , senin yapacağın küçük tornavida bulup telefonu açmak . Şu videoyu izle , orda ekranı takarken tam takılı olduğundan emin ol .

• Beğen
Tepkiler: - JoKeR -
ZaZuM

ZaZuM

Üye
senin sorunun film kardeşim değiştir kurtul

• Beğen
Tepkiler: - JoKeR -
- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende de n96 var , gibi aylarca ölü pikselle gezdim ama ekranın üzerine sadece küçük bir kaç dokunuşla ölü pikselleri tamamen yok ettim , senin yapacağın küçük tornavida bulup telefonu açmak . Şu videoyu izle , orda ekranı takarken tam takılı olduğundan emin ol .

tesekkürler kardesim deneyim bi olmazsa film degiştiririz artık

----------Eklendi @ 23:18:40 ---------- Yazıldı @ 23:17:16 ----------

senin sorunun film kardeşim değiştir kurtul
arkadasın söylediğini deneyim.işe yaramazsa mecbur tamire verecegim

- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
    Konu Sahibi
servise götürdüm filmden degilmiş ekran bozulmus.

USAForever

USAForever

Üye
servise götürdüm filmden degilmiş ekran bozulmus.

ekran mı bozulmuş ? Orjinal Nokia Teknik Serviste Böyle Bir Şey söyleyeceklerini zannetmiyorum , umarım orjinal servise vermişsindir.

- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
    Konu Sahibi
ekran mı bozulmuş ? Orjinal Nokia Teknik Serviste Böyle Bir Şey söyleyeceklerini zannetmiyorum , umarım orjinal servise vermişsindir.
telefon yurt dışından geldi kardesim.orjinal teknik servise götürmedim.ekranı bozuk bunun deyince bende sasırdım.filmi degiştirmişler olmamıs ekranı degiştirince olmus.cıkarttıkları orijinal ekranda suanda bende zaten

USAForever

USAForever

Üye
telefonun nerden geldiğinin ne önemi var ? Sadece orjinal Nokia servisinde adam akıllı yaparlar telefonunu , diğerlerine verdiysen hayır bekleme artık , her türlü pisliği yapıyor bazı telefoncular

- JoKeR -

- JoKeR -

Üye
    Konu Sahibi
cok dogru söyledin her türlü pisligi yapanlar var.iş işten gecti artık ne yapalım saglık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...