N95 Kilit Kodu Kırma

Sponsorlu Bağlantılar

hymndh

Üye
arkadaşlar bendede nokia x6 var kilit kodu açılmıyo. burda yazanlarıda denedim ama olmadı...

muro_1997_38

Üye
arkadaşlar ben telefonu yeni aldım 2 el n95 ama kilit kodunu kıramıyorum formatları denedim teli açamıyorum telffoncular 20 tl para istiyor lutfen bana yardım edinn:hmmm

majestybatu

Üye
bunları denedigimzde rehber de gidermi? benim icin cok onemli bir numara var silinmemesi gerekiyor.

farfara33

Üye
eyw çok saol kardeş:evet:
--------------- Ekleme ---------------

apoemrah

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun var hattı cıkardım acıyorum guvenlık kodu ıstıyo hıc bırsey yapamıyorum yardımcı olurmusunuz...

._Burcu_.

._Burcu_.

Üye
Bende yapamamıyorummmmm:(

tutkusuz121

Üye
kod hatası veriyor bendede aynı şekilde herşeyi denedim ama olmadı n95 8gb telefoun markası nokia

XxKaNuNSuZxX

XxKaNuNSuZxX

Üye
arkadaşlar gerçekten çok uğraşıyorsunuz kesinlikle ben bunu anladım :D bu kadar basit yolu varken millete ne imkanlar sunuyorsunuz şimdi beni takip edin lütfen kesin çözüm cep telefonunuza Unlockme.sisx dosyasını kur ve dosyayı aç yaklaşık 5 dakika içerisinde güvenlik kodu her ne kadar uzun olursa olsun çözecektir çözmezse bi daha asla yorum yapmam kesin çözüm mutlaka deneyin ;) açılacak eminim :D

----------Eklendi @ 04:19:36 ---------- Yazıldı @ 04:01:04 ----------

olacaktır kesin :) hayır ve dualarınızı bekliyecem arkadaşlar bu arada adım fadıl dua da adım geçsin lütfen;) ______________________imza______by_fadıl
:D
Iletişim [email protected] yardım isteyen arkadaşlar nimbuz kullanan varsa ek atın yardımcı olurum:)

----------Eklendi @ 04:24:28 ---------- Yazıldı @ 04:19:36 ----------

bu arada program sertifikası geçmiş derse n95 e hack programıda atmanız gerekir bu yüzden verdiğim
unlockme.sisx i son sürümünü yükleyim ki sertifika hatası yüzünden hack atmak zorunda kalmayın :s:D

bircantonbak

Üye
Benım suan kullandıgım telefon arkadasımın kuzenınındı. Hollandadan gelmıs telefon turkce o bakımdan sorunum yok ama guvenlık kodunu kıramıyorum sabahtan berı ugrasıyorum herseyı denedm format attım guwenlık kodu soruyo 12345 denedım olmuyo. bıde serı numarasını yazınca sıfre cıkıyomus onuda denedım ama olmadı napcam bana bı yol gosterır mısınız rıca etsem ?

kahhro

kahhro

Üye
şifre istoyor usta verdiğin bütün kodları bende denedim

slim_shadyfb

slim_shadyfb

Üye
arkadaslar ben bi kere bi hata yaptım heralde sizde onu yapmıssınız...ismim 6 harfli yazıyorum yazıyorum olmuyor megerse sadece ilk 5 harf kabul oluyormus

offffffffffffffff harikasın varya sen valla helal olsun yemin ederim çok makbule geçtin Allah ne muradın varsa versin kardeşim kilit kodumu 481860 olarak koydum eminim hemde çok emindim 3 gün boyunca uğraştım 481860ı ulan böle koydum diorum tuşluyorum olmuo halbuki senin dediğini yaptım 48186 die ve açıldı telefon havalara uçtum resmen çok saolasın kardeşim... nokianın bi salaklığı sanırım baştan uyarsana dimi sadece 5 karakter diye... neyse teşekkür ederim Allah razı olsun bu bilgiyi paylaştığın için...