N95 Kilit Kodu Kırma

Sponsorlu Bağlantılar

wolki47

Üye
kardes bendede var....*#7370# veya otekı kodu gırıyoryum telefon ayarları sıfırlanacak dıyor...ewet dıyorum...sıfre ıstıyor...kapanıp acılmadan ıstıyor

the_mebusan

the_mebusan

Üye
arkadaslar ben bi kere bi hata yaptım heralde sizde onu yapmıssınız...ismim 6 harfli yazıyorum yazıyorum olmuyor megerse sadece ilk 5 harf kabul oluyormus

• Beğen
Tepkiler: slim_shadyfb

doludereli_21

Üye
Arkadaşlar Bu n95 güvenlik kodunu nasıl bulacam bi yardımcı olabilirmisiniz?her yolu denedim ama olmuyo

necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
sn nce telefoncuya gtr arkdaşımm

dumanyakmc

Üye
MEBUSAN ÇOK SAOL KAREDEŞİM BENDEDE ÖYLEYMİŞ ELİNE SAĞLIK PAYLAŞDIĞIN İİÇİN BUNU SAYENDE KİLİT KODUMU BULDUM BENDEDE 5 HARFİ KABUL EDİORMUŞ SÜPER PAYLAŞIM :oke:

excobar34

Üye
telefonunu kapat * a yes'e 3e basılı tut ve açma düğmesine bas telefonuna hart format atıcaksın kilit kodu düzelmicek ama telefonun açılacak bilmeyende yorum yapmasın kilit kodu bilinmeyen telefona normal format atılmazzz ok kilit kodunu kırmayıda araştırıorum bulunca onuda yazarım progranm faln indirme

SWFT

SWFT

Üye
Arkadaslar denedım formatta attım guvenlık hala bellı deıl yaa

ywzslm94

Üye
kardeş bnm tel. de N 95 ama olmuyo tel pin kodunu istiyor onu giriorm snra klt kodunu istior teli.açılmıyor ya bna bi yrdm edn ltfn...

mikoş

Üye
abicim bendede n73 var telefon kapalı açmak için kilit kodu istiyor nasıl olacak bilgisi olan varmı ? yardım edin..

or_orki

Üye
kardeş bendede aynı sıkıntı var. dediğin gibi yapıyorum ama olmuyor. çünkü yıldız ve kare ifadelerine basılmıyor.

canbilko

Üye
benınmı de nokıa ama acılmadı n95

BySPaVN

Üye
güzel paylaşım tşk

berkay_dealth

Üye
nokia master code yı indir netten eğer işe yaramassa getir bana YAĞMUR İLETİŞİM BEN TEKNİK SERVİSİM baştaki programa telefonun arkasındaki imei gir programa. ondan sonra sana 10 haneli bir şifre vericek telefonun fabrika kodu bu eğer program işe yaramassa bi telefoncuya git veya bana getir ::) 5 tl kırar kablo takıp kırmak lazım program işe yaramassa tabi bol şans

--------------- Ekleme ---------------

n95 olmassa eksi 7610 6600 6630 6230i 6330 gibi çok eski olmayan tüm telefonları kırar eskileride kırar arada 2009 sürümü varsa indirin

tusubasa

Üye
Tele kapat *3arama tuşu ) 3une birden bas arama yeşil olan 3 basık tut kapalıyken basık tut ve telefonu aç ama basık tutmay devam et format atıldı kilit kodu kalktı. Aaaah unutma nokia yazı geldiğinde basık tutmaya devam et ve sadece pın kodu ıstıcek ah ah ah

Telefonun kilit kodu değiştire bilirsin ama onu başka zaman anlatım ah ah ah ah ah uh uh

troya72

Üye
n 95 im var yurt dışından aldmı ama sadece orange mobile kullanabiliyorum türkiyede kullanmam için ne yapmam gerekiyor.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
*/3/arama tuşu/power tuşu bunlara basılı tut

gucciand

Üye
kaRdeş *#7780# ve *#7370# bunları yazarqen bide kilit kodunu yie istio bu soft format olmuo

grkn_kndl

Üye
Sex

Arkadaşlar yanlış yazdım sılmeyı bılmıyorum kusura bakmayın üstteki yorumun

karaoglu007

Üye
Arkadaşlar aynı sorun bende de var yardımcı olursanız sevinirim... N 95 var bendede ama kilit kodunu bilmediğim için açamıyorum telefonu ne denediysem olmadı.. yardım plss

sami0909

Üye
dostlar n95 gibi telefonlar o verdiginiz kodlar girdiginizde güvenlik kodunu isteyecektir hiç kurcalamadan en yakın telefoncuya götürün tavsiyemdir....