N95 için ORJİNAL BL-5F Batarya Nerden Bulabilirim Ankara'da?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
N95 için ORJİNAL BL-5F Batarya Nerden Bulabilirim Ankara'da?
Merhaba. Öncelikle konunun en uygun yerinin burası olduğunu düşündüm. Yanlışım varsa taşınabilir :)

N95 telefonumun şarjı artık hiç gitmez oldu. Sahte bi batarya aldım çinden 3-4TL ye o da 1hafta bile gitmedi hiç kullanılmıyor şimdi.

%100 Orjinal NOKIA BL-5F Batarya almak istiyorum ama kimseye güvenemiyorum. Sizce nerden temin edebilirim? Sanal alıvşeriş de olabilir, tabi deneyimleriniz güvenleriniz sonucunda. Ankara'dayım ben, Kızılay, Sıhhıye vs. oralarda bildiğiniz yer varsa oralara da gidebilirim. Tabi kesin orjinal oalcak. Bir de fiyatını da söylerseniz iyi olur.

Tanıdık bir telefoncu vardı ona dedim o da 30-35TL falan dedi ama sonradan biz de kesin orj olduğunu garanti veremiyoruz dedi. Bize de orj diye geliyor, sonra çin malı çıkıyor dedi, almaktan vazgeçtim.

KVK gibi yerlerde bulunur mu acaba? Onlar da sahte satacak değil :D

Turkcell vs bayisinde de bi kaç arkadaş orj diye almaya gittiğinde "kesin orjinal mi" dediğince kem küm etmeye başlamışlar :D

Ne olaydır anlamadım gitti yaa.. Bu ülke iyice sahtekarlığa gidiyor :bann:

Paranoya

Paranoya

Üye
Eğer Nokıa mağazası varsa oraya git . Bulamazsan internetten al bence .

--------------- Ekleme ---------------

KVK da mutlaka vardır .

fnldstntn

Üye
Arkadaşım sen bi Nokia teknik servisine git %100 orijinal bataryayı bulabilirsen orada bulabilirsin...

Şehriyar

Şehriyar

Üye

nokia club bayilerinden bulabilirsin

americanboy

americanboy

Üye
nokia shop larda yada kvk da kesinlikle bulabilirsin

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşalr yorumlarınız için...

Dün Kızılay'da otobüs beklerken Vodafone Shop'a sordum var dediler ve kesin Orjinal dedi. İkna da oldum açıkçası, 30TL den aldım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt