N95 Almak İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gokhan4493

gokhan4493

Üye
    Konu Sahibi
N95 Almak İstiyorum
Satmayı düşünen arkadaşlar varsa nokia n95 almak istiyorum garantili olursa iyi olur

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
fiyatı kaç civarlarında arıyon ?

gokhan4493

gokhan4493

Üye
    Konu Sahibi
500

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
n95 8gb çin war

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye

kardeşim çin limisin sen_?

13 Mesaj göndermişsin yarısında çin kelimesi geçiyor benden sana bir öneri çin malı satacağına orj telefon sat daha ii daha çok kar edersin daha sağlam ürün satarsın bence ama yinede sen bilirsin ;) iyi günler:oke:

xkadir61

xkadir61

Üye

13 Mesaj göndermişsin yarısında çin kelimesi geçiyor benden sana bir öneri çin malı satacağına orj telefon sat daha ii daha çok kar edersin daha sağlam ürün satarsın bence ama yinede sen bilirsin ;) iyi günler:oke:
yaw. sorma beni deli etti o herif. 6600'la bile takasa giriyor telefonu.
50 ytl'ye satıldığını söylemesem. 500 ytl'ye satacak herif. belliki birisi o telefonları ona fena kakalamış.

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
işte çin malı telefonlar böyle artık herkes biliyor hangisinin ii olduğunu telefoncuların elinde kalıyor bu bi telefon gördüm mm95 die görünüş olarak n95 aynısı ama kibrit kutusu kadar adam n95 diyor ama ne symbian var ne gps hiçbirşey yok şimdi o arkadaş (çinli olan) o telefonu 50 ytl ye satamıyordur :)

taygun12

Üye

arkadasım dusuncen cok yanlıs emin ol çin malların da kar oranı %100 den fazla
onların malıyetı neki mp3 calar gıbı bı menu bıde kasa tamamdır işte :D:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt