n95 8gb en uygun fiyatı nedir???

Sponsorlu Bağlantılar

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi

ben en uygun internetde 980 ytl ye buldum
Telefoncularda 880 ile 900 arasında buldum
daha uygun fiyata bulmam mümkün mü ?
yoksa n96 çıkdığında büyük bi ihtimal telelfonun fiyatında büyük düşüş yaşanacak ,n85 8gb almak için n96 çıkamsını mı beklememliyim yoksa kısa sürede almalımıyım

oguziverson

oguziverson

Üye
kardeş şu an n95 8gb yi o dediğin fiyattan aşağı bulman biraz zor belki 10-20 ytl daha az
ama n96 da sanırım bazı ülkelerde türkiye bunun içinde yoq eylül sonunda çıkcak deniyo ama nokia tam bir açıklama yapmadı daha beklerim diosan bu yıl içinde n96 çıkcak ama aralıkta olabilir ekimde de n96 çıkınca evet n95 in fiyatı düşecek ama fazlada bişey bekleme çünkü n96 kimbilir kaç paraya çıkar zaten n95 fiyatının 1.5 katı fln olur n95 ona göre ucuz kalır belkide düşmez beklediğimiz kadar karar senin:oke:

schumici

schumici

Üye
bence hevesin varsa hiç bekleme al gitsin

Furkan96

Furkan96

Üye
ya o paraya alma o telefonu ya git laptop al paran artar

OoOoO1

Üye
yaf ne o kadar para veriyosunuz N95 burda 80 YTL :D
[email protected] almak isteyen varsa bi eklesin açıklama yaparım

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
n96 çıktığında yani ekim ayında n95 8gb fiyatında baya bi düşme kesinlikle olcakdırr

spandau

Üye
N95 8 Gb aldim ama pisman oldum acikcasi diger telefonum E65 daha kullanisliydi bana göre

dada21

dada21

Üye
N95 8 Gb aldim ama pisman oldum acikcasi diger telefonum E65 daha kullanisliydi bana göre

arkadaşım handi yönünden memnun kalmadın ben de ondan almayı düşünüyorum da beğenmediğin yönlerini açıklarsan sevinirim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
En uygun fiyat için aşağıdaki siteden fiyatlara bakabilirsiniz.

Üst Alt