N95 8 Gb önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dada21

dada21

Üye
    Konu Sahibi
N95 8 Gb önerir misiniz?
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum N95 8 Gb önerir misiniz?

schumici

schumici

Üye
kesinlikle:oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Telefondan istekleriniz, beklentileriniz nedir onu belirtirseniz önerip önermeyeceğimizi söyleyebiliriz. :oke:

maliakg

maliakg

Üye
öneririm al bence..

buki09

buki09

Üye
2 haftadır kullanıyoum. hızı, ekran kalitesi,hafızası,kamerası mükemmel. tek bi yanı hoşuma gitmedi oda kulaklık sesi.aslında oda fena değil ama n91 den sonra yetmiyo tabiki..almayı düşünüyosan hiç bekleme derim.emin ol pişman olmazsın

ressam58

ressam58

Üye
Ben en çok şu kapak zamanla kırılır veya boşluk olurmu diye ikilemde kaldım.

schumici

schumici

Üye
hiç bişey olmaz sen hiç merak etme:oke:

Furkan96

Furkan96

Üye
Aradigin ozellikleri bi soylermisin >?

pavilion

pavilion

Üye
sana şöyle söyleyeyim. 3 ay oldu ben alalı, fotoğraf çekim kalitesi renk tonlamaları ve netlik olarak değerlendirilirse mükemmel, flaş ı ve video çekim kalitesi de çok iyi, ama bunlar önemsiz ayrıntılar, 8gb hafıza ve çift işlemci performansı bi arada kesinlikle taklıma yaşamıyorsun ama bu da öenmsiz bi ayrıntı, mp4 film atıp geniş ekranında izlerken kendini kaptırıyorsun ve ses kalitesi özellikle kulaklıkla gerçekten çok tatminkar... asıl önemli ayrıntıya gelecek olursak batarya ömrü tüm bu saydıklarımı korkmadan yapmana izin veriyor ve burdan Nokia yetkililerinen soruyorum neden N95 8gb için 1200mAh batarya kullanırken içine tv gibi bi ayrıntı koydukları N96ya 950mAh batarya koydunuz? N95 8gb ennn güzel özelliği de arka yüzeyinin yumuşak malzemeden yapılmış olması ve kesinlikle darbelerde çizilmemesi (hemen hatırlatayım N96da bu durum tam tersi) ve herkesin eksi olarak düşündüğü ama bilmediği kamera nın korunaksız olması fikri yanlış, kamera nın önünde çizilmeyen sağlamlaştırılmış bi cam var. Kısaca piyasadaki en iyi özelliklere sahip telefon şu anda bu, aklına takılan soru olursa cevaplarım. Kesinlikle al, KVK almanı tavsiye ederim.

ressam58

ressam58

Üye
Çok sağol bilgilerini paylaştın ! Ama esas inan bu kapak gevşer sonra o kadar para verip canım sıkılırsa diye korkuyorum.Yoksa aşık oldum cihaza..

pavilion

pavilion

Üye
benim kapak daha gevşemedi iyi bakarsan hiçbişey olmaz dostum :)

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
bence de almanı tavsiye ederim ben de N95 var ve 8gb ile değiştirmeyi düşünüyorum... eee en aldığımda 8gb yoktu

ressam58

ressam58

Üye
Evet sonunda bu vahşi alete kavuştum!!!:) Ya gerçekten müthiş öyle böyle diğer telefonlar gözümde beşpara gerçekten.Arkadaşlar almayı düşnenler bence boşuna yormasın kendini.Ben böle bişey görmedim ya!!!!!Mükemmel!!!!!!

pavilion

pavilion

Üye
Evet sonunda bu vahşi alete kavuştum!!!:) Ya gerçekten müthiş öyle böyle diğer telefonlar gözümde beşpara gerçekten.Arkadaşlar almayı düşnenler bence boşuna yormasın kendini.Ben böle bişey görmedim ya!!!!!Mükemmel!!!!!!

İyi tercih yapmışsın, gevşek miymiş kapak? Hiçbişy olmaz merak etme, hatta ben 2kere yere düşürdüm, canavar gibi sapasağlam... :oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
28mart ta almıştım 6 ayı geçti tam 1614ytl verdim hiç pişman değilim bu cihaz anlatılmaz sadece sahip olunur,,,ayrıca kapak sağlamlaştırılmış düz bir n95le yanyana getirin farkı görün taş gibi bi tlf.. uyku uyutmuo adama :)

dada21

dada21

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler

ressam58

ressam58

Üye
Evet arkadaşlar mükemel ve kaliteli bir telefona hatta telefon demiyim bilgisayara sahip olmak gerçekten çok güzel!!!! Şu kapağı az aha sağlam yapsalarmış tek kususru bu tık tık bi boşluk var gıcırdıyo biraz ama bunlar kendisinin yanında sıfır kalıyor gözün görmüyo bile! Bide Tv izlemeyi başaran proğram bulabilseydik!Sitelerdeki tv kanalları açılmıyonedense anlamadım gitti.:))

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
şakamı yapıyorsun tabiykı

n95eray

n95eray

Üye
arkadaşlar n95 düz olanlar 2009da daha şanslı oluyor sandisk açıkladı n95 düzle uyumlu 16 gb class6 özellikli kartları kasmadan problemsiz calıştırıyormuş henüz türkiyeye gelmedi fakat avrupada kullanılıyor yani n95 8 gb en büyük özelliğide ortadan kalkıyor bende n95 8 gb var ama bunu öğrenince biraz üzüldüm almanyadan arkadaşım şiparişle aldi16 gb kullanıyo tell kasmıyoo inanmayan araştırabilir hemde bu forumdaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...