N95 8 BG Gb yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoRDoN_X

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yurt disinda boks turnuvam vardi.berlinden kendime bir n95 8gb aldim.bu teli turkiyeye getirirken gumruk kaydi lazimmi .yasa ici yollarla kayit yap´tirmak icin gerekli oolan butun adimlar nedir beni bu konuda bilgilendirrseniz seviniri iyi gunler
:)

canturgay

canturgay

Üye
gümrük işlemleri hakkında bi bilgim yok ancak.
gümrükten sonra bi pasaportla herhangi bi operatöre gittiğinizde kayıt altına aldırabilirsiniz..;)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Arkadasım gümrükten geçerken pasaportuna telefonu soktuguna dair bir müğür vurulması gerekiyor türkiyede kayıt altına alınması için yoksa kabul edilmiyor bende arabistandan getirmiştim n73 ümü pasaport a işlettim daha sonra bir turkcell yetkılı bayıne gidip kayıt ettirdim takip numarası filan verdiler şu ana kadar 1.5 sene oldu hiç sorun cıkmadı fakat senin telefon işletilmediyse pasaport a kapanabilir bence bir sor cep telefonculara bays:oke:

GoRDoN_X

Üye
    Konu Sahibi
arkadasler almanyadan cikarken mi isletecem turkiyeye girerken mi

canturgay

canturgay

Üye
elecrtonik arkadaşın dediğine göre Türkiye ye girişte..:)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Ewt arkadasım TÜRKİYE ye girerken pasaport a bir mühür vuruluyor diğer ulkeden bir mal getirdiğine dağir oradada senden bir ucret alıyorlar 20 ytl gibi daha sonra telefonunu sorunsuz olarak kullanıyorsun bays:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt