Yurt Disindan ithal Original Telefonlar Sok Fiyatlar n97 n96 n95 n85 iphone 3g

Sponsorlu Bağlantılar

djtner

Üye
    Konu Sahibi
Yurt Disindan ithal Original Telefonlar Sok Fiyatlar n97 n96 n95 n85 iphone 3g
tum urunler original ve aksesuardir.tum urunlerin uluslar arasi 2 sene garantisi vardir
Fiyarlar Dolar Cinsindendir Odemeler Guevenlik Acisindan Paypal Ile Kabul Edilecektir
Paypal Ile Tum 1000 Usd Kadar Odemeler Sigorta Kapsamina Girdigi Icin Maximum Guvenlik Saglanmaktadir.Urunler Kayitsizdir Kayit Isteyen Arkadaslardan Ek 60 Usd Alinacaktir
Urunler Yurt Disindan Gelecegi icin Teslim alma sureniz 12-18 gun arasidir.bu sure icinde nakliye suresi ve pasaport kaydi dagildir.Tum Telefonlar Unlocktur Tum Hatlarla Calisir

N97 32 GB 5mp camera 990 USD
N96 16 GB 5mp camera 550 USD
n95 8 GB 5mp camera 470 USD
n85 8 GB 5 mp camera 400 USD
Iphone 3G 16 GB 580 usd
Iphone 3G 8 GB 520 Usd

Irtibat [email protected]
Fiyatlar Sabittir.Pazarliksiz.Sadece 2 Veya Daha Fazla Alimlarda %8 Indirim Uygulanacaktir

salkin

salkin

Üye
pekte şok fiyat değiller türkiyede de yakın fiyatlarla satışa sunuluyor.ayrıca bunlar kayıt dışı

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ürünler pahalı aslında çünkü dolar bugun itibari ile 1,560 oldugunu düşünürsek
N85 625 tl ye geliyor bide buna kayıt yaptırcaz 93 tl (60dolar diyor çünkü) toplamda 720 tl tutuyor
zaten şunda N85i 700-ila 800 tlye kvk bulabilyorsun yani hiç bir anlamı yok hemde garantisi yok alcagın ürünün
sadece N97 de belki birazcık alınabilir ,oda telefon türkiyeye gelmediginden
N97 1545 tl tutuyor 93tlde kayıt 1640tlye mal oluyor
bu telefon ilk bende olsun bende parada var diyosan fiyat normal çünkü bu telefon ülkede yok
bir de şu var paypalla herkez alışveriş yapmaz
mesala ben gg veya sahibindenden alışveriş yapıyorum ama paypalla yapmadım yapmam.
Bence fiyatlar çok yükse en az %50 olmalıydı
geçen sene ben kız arkadaşıma telfon getirtmiştim N76 yeni çıktıgında tr de 850-900 civarıydı biz 500tlye aldk ggde(gittigidiyor), bunun gibi ucuz olmalıki alınsın hemde kayıtlı idi

lazyboy

lazyboy

Üye
anl_tr adlı kişiye aynen katılıyorum...

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
güzelmiş

ediesel

Üye
Arkadaşlar bu tip şeylere kanmayın lütfen. Hem o kadar para bağlayacaksınız hemde bi sorun olduğunda elinizde patlayacak. Bende yurtdışı seyahatimde n95 almıştım uluslararası garantisi var dediler buraya geldiğimde yararlanamadım. Haberiniz olsun O kada parayı verdikten sonra telefonlar Türkiyede satışa çıkınca üç kuruş daha fazla verirsiniz ama içiniz ve kafanız rahat olur ve rahat rahat kullanırsınız aleti.

salkin

salkin

Üye
katılıyorum.

kemal123456

kemal123456

Üye
bu yurt dısı n 96 ya hıc bıse yukleme ıhtımalımız yokmu oyun tema pro ne olursaaa

ediesel

Üye
ya dostum telefonu kaydettiremezsen almanın ne anlamı var. Telefon niyetine kullanmadıktan sonra anca 1200 liralık araba takozu almış olursun

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
çok kurnaz bir satıcı zor dostum zor işin çok zor

suat1111

suat1111

Üye
çakallll

Mebuchadnezzar

Üye
Bu uluslar arası garanti falan filan yalan bunlar tamire götürdünmü para alıyorlar ki zati bu telefonlar yurt dışında çok daha ucuz 2000$ lik laptop u 500$ ile 850$ arasında alabiliyorsun telefonlardada böyle uçuk fiyatlar var arkadaş galiba kârı biraz fazla tutmuş :d

Üst Alt