n900 uzaktan kumanda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cuneytbozkurt

Üye
    Konu Sahibi
n900 uzaktan kumanda
qtirreco diye bir uygulama. depolarda mevcut. normal yüklemesini tamamladıktan sonra programı açıp ismine tıkladığımızda açılan menüden download bölümüne tıklıyoruz. markanın baş harfi ardından marka ve ardından kumandanın kodunu tıkladığımızda kumandanın özelliklerini yüklemiş oluyoruz. bazen download yavaş çalışabiliyor. çıkıp tekrar deneyin. çok güzel. benim evde televizyon hatta skystarın kumandasını bile yükledim. çok memnunum tavsiye olunur

• Beğen
Tepkiler: mustafaguler27, asidj ve floridali

miharbiiiiii

Üye
ya arkadasim ben programi yukledim ama ne uygulamalar klasorunde ne de ayarlada gozukuyor yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum

cuneytbozkurt

Üye
    Konu Sahibi
programın ikonu gözükmüyorsa tekrar yüklemen gerekir. tam anlayamadım. program kataloglarda var. ordan kurucaksın.. ardından menü--->daha fazlası--->programın ikonu altlarda olması lazım.

miharbiiiiii

Üye
yıne olmadı dostum :D

--------------- Ekleme ---------------

oldu tskr eddrm ama smdi nasl yapacam anlatrmsn kumandanin ayarlrna girdigim zaman 3 tane cikyr ve onlara tikladgm zaman hep intrnte gryr

karel23

karel23

Üye
eksik dosya peketi diyo acaba sizin kurulum yaptıgınız dosyayı buraya bırakma imkanınız yokmu

cuneytbozkurt

Üye
    Konu Sahibi
evet doğru yüklemişsin. kumanda yı internetten indiriyor. kontür gitmesin diye önce wirless bağlantısı kur. programa öyle gir. kumandayı wirlesstan indirsin.

ofli6134

Üye
bende de bazi paketler eksik diyor.kurmuyor.bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim.

miharbiiiiii

Üye
ıste ıntrnte gırdıgım zaman memo org sıtesıne gırıyor orda nasl ındırecgımı anlamadm

cuneytbozkurt

Üye
    Konu Sahibi
eksik dosya olayı bende fmms te başıma gelmişti. n900 ü flash layıp tertemiz yaptıktan sonra düzelmişti. aslında olay programın beraberinde yüklenen ufak uygulamalardan kaynaklanıyor. bunlarıda tek tek nasıl çözümleneceğini inanın bende bilmiyorum. sadece telefonu flashlayıp fabrika ayarlarına dönmenin çözüm olduğunu biliyorum.
bu arada maemo sitesinden indirmene gerek yok. telefonun kendi uygulamalarına gir depoyu güncelle program orada var ben oradan yükledim.

ofli6134

Üye
eksik dosya olayı bende fmms te başıma gelmişti. n900 ü flash layıp tertemiz yaptıktan sonra düzelmişti. aslında olay programın beraberinde yüklenen ufak uygulamalardan kaynaklanıyor. bunlarıda tek tek nasıl çözümleneceğini inanın bende bilmiyorum. sadece telefonu flashlayıp fabrika ayarlarına dönmenin çözüm olduğunu biliyorum.
bu arada maemo sitesinden indirmene gerek yok. telefonun kendi uygulamalarına gir depoyu güncelle program orada var ben oradan yükledim.

flahlamak dedigin ne oluyor? bide fabrika ayarlarina donunce hafizadaki hersey silinir mi?

cuneytbozkurt

Üye
    Konu Sahibi
fabrka ayarlarına dönmek gibi birşey flashlamak. ama daha derin bi emizlik oluyor. bununl ailgili ayrıntıları sitede aratırsan mutlaka bulacaksın. flashlamak =formatlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt