n900 | Message Blocker (Gelen Mesaj ve IM İletilerini Engellemek) - Çapkınlığa Devam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
n900 | Message Blocker (Gelen Mesaj ve IM İletilerini Engellemek) - Çapkınlığa Devam
Message Blocker

Arkadaşlar Programı Kurduğumuzda menüden AYARLARI açın orada göreceksiniz Altta,MessageBlocker ı tıkladığınızda isterseniz tek bir numarayı engelleyebilirsiniz isterseniz tüm listeyi.

Yanınızda kız arkadaşınız varsa ve başka kızlardan mesaj almak istemiyorsanız engelleyin içiniz rahat bir şekilde telefonu masanızın üstüne bırakabilirsiniz :D

Şimdiye kadar kullandığım bütün telefonlarda kullandığım programdır.Tavsiye ederim...Ben gayet memnunum.

Huzur İçinde Kullanın ve bana dualarınızı eksik etmeyin.. ;)

• Beğen
Tepkiler: doblark, gkmn11, Ue-Gazi ve 1 kişi daha

asidj

asidj

Üye
bizlere yaramaz ama guzel paylasim ;)

madyouth89

Üye
zaten her bir kız için ayrı bir numara kullanıyorum bosuna hafızada yer tutmaya gerek yok :D

verdigo47

Üye
eminim oyledir..:kop:

bence paylasim harika tesekkurler..

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
:D rica ederim

demhatozcelik

Üye
Kurulamıyoruyumsuz uygulama paketi diyor. Nasıl yükleyebiliriz?

NR6630

NR6630

Üye
Message Blocker

Arkadaşlar Programı Kurduğumuzda menüden AYARLARI açın orada göreceksiniz Altta,MessageBlocker ı tıkladığınızda isterseniz tek bir numarayı engelleyebilirsiniz isterseniz tüm listeyi.

Yanınızda kız arkadaşınız varsa ve başka kızlardan mesaj almak istemiyorsanız engelleyin içiniz rahat bir şekilde telefonu masanızın üstüne bırakabilirsiniz :D

Şimdiye kadar kullandığım bütün telefonlarda kullandığım programdır.Tavsiye ederim...Ben gayet memnunum.

Huzur İçinde Kullanın ve bana dualarınızı eksik etmeyin.. ;)

:ehe BY_alpkun seni yengeye şikayet edicem:evet::evet:, ozaman sana bir yengesavar programı gerek olabilir :ehe:ehe

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
:D o da yazilmistir n900 de icim rahat :D suan icin bu programa gerek duymuyorum.tek esliliken yanayim :)

mevlut35

Üye
arkasim ben kurdum deniyorum deniyorum olmuyor neden acaba yinede sms geliyor

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
    Konu Sahibi
numarayi kaydedin sonra messaje blockeri tiklayin.masaüstü pil simgesinin yaninda msj blocker in simgesi cikmasi lazim...

NR6630

NR6630

Üye
alpkun kardeşim sağol 10 numara paylaşım olmuş:oke:

mevlut35

Üye
slm arkadasim paylasim icin tesekkur ederim fakat programi kurdum ama yazdigim nodan yinede sms geliyor yani gelen kutusunda sms ler gozukuyor yani

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler.

blorde

blorde

Üye
Emegine saglık kardesım

kutukak

kutukak

Üye
teşekkürler

saruman_me

saruman_me

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt