Duyuruyu Kapat

N900 Format sırasında usb bağlantısı kesiliyor

• 5 Ocak 2012
  • 1083 Okunma
  • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar açılan format atma başlıklarındaki tüm yolları uyguladım ilk defa bu işlemi yapıyorum u tuşuna basarak usbyi taktıktan sonra ms-dos penceresini attığımda ilk olarak vanillayı yüklemeye çalıştım ancak telefonda beliren usb işareti yükleme %20 ye geldiğinde kapanıyor defalarca denedim olmadı aynı şekilde sorun veriyo yardımcı olursanız çok sevinirim

Yazan: EMRE_BAB
  2. Kardeş Yanlış yazmış olabilirsin.Bende 3 Saniye önce formatladım Yanlış yazıdığım için Durdu Ama Şimddi Çok şükür attım...

3. neyi yanlış yazmıış olabilirimki herşeyi dosdoğru yaptım

----------Eklendi @ 19:36:22 ---------- Yazıldı @ 19:31:03 ----------

Şimdi deniyorum yine usb bağlantısı yapamıyorum kesilip duruyo kabloda bi şey bende anlamadım

4. Kabloda sıkıntı olabilir

5. arkadaşım eğer ki 32 bitlik bir pc de format atmaya çalışıyorsan sorununa çözüm olarak benim dediğimi yapmanı tavsiye ederim.

öncelikle pc de kesinlikle ama kesinlikle nokia suite, nokia ovi olmayacak eğer varsa kaldır ve yeniden başlat
    sonrasında flasher i yükle ve program ekle kaldırdan nokia connectivity cable driverin yüklü olduğundan emin ol
    ve tekrar deneyerek sonucu burada paylaşman iyi olacaktır.

6. Arkadaşlar sorunu şükür çözdüm başka bir pc de demedin Nokia Pc Suit olmayan bir pcde formatı attım

7. buraya dipnot olarak düşmek lazım arkadaşlar
    pc de nokia ovi yada nokia suite yüklü olduğunda her nedense bi çeşit çakışma oluyor ve tam format başlarken usb not found yazıyor
    ki bu şekilde bende dahil bir kaç arkadaşta aynı sorunu yaşamış ve suite ve ovi nin silinmesi ile format atabilmiştir.
    selametle.

Yüklüyor...