N900 Format sırasında usb bağlantısı kesiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
N900 Format sırasında usb bağlantısı kesiliyor
Arkadaşlar açılan format atma başlıklarındaki tüm yolları uyguladım ilk defa bu işlemi yapıyorum u tuşuna basarak usbyi taktıktan sonra ms-dos penceresini attığımda ilk olarak vanillayı yüklemeye çalıştım ancak telefonda beliren usb işareti yükleme %20 ye geldiğinde kapanıyor defalarca denedim olmadı aynı şekilde sorun veriyo yardımcı olursanız çok sevinirim

Wanted120

Üye
Kardeş Yanlış yazmış olabilirsin.Bende 3 Saniye önce formatladım Yanlış yazıdığım için Durdu Ama Şimddi Çok şükür attım...

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
neyi yanlış yazmıış olabilirimki herşeyi dosdoğru yaptım

----------Eklendi @ 19:36:22 ---------- Yazıldı @ 19:31:03 ----------

Şimdi deniyorum yine usb bağlantısı yapamıyorum kesilip duruyo kabloda bi şey bende anlamadım

Wanted120

Üye
Kabloda sıkıntı olabilir

ahmethan046

ahmethan046

Üye
Arkadaşlar açılan format atma başlıklarındaki tüm yolları uyguladım ilk defa bu işlemi yapıyorum u tuşuna basarak usbyi taktıktan sonra ms-dos penceresini attığımda ilk olarak vanillayı yüklemeye çalıştım ancak telefonda beliren usb işareti yükleme ye geldiğinde kapanıyor defalarca denedim olmadı aynı şekilde sorun veriyo yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşım eğer ki 32 bitlik bir pc de format atmaya çalışıyorsan sorununa çözüm olarak benim dediğimi yapmanı tavsiye ederim.

öncelikle pc de kesinlikle ama kesinlikle nokia suite, nokia ovi olmayacak eğer varsa kaldır ve yeniden başlat
sonrasında flasher i yükle ve program ekle kaldırdan nokia connectivity cable driverin yüklü olduğundan emin ol
ve tekrar deneyerek sonucu burada paylaşman iyi olacaktır.

EMRE_BAB

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunu şükür çözdüm başka bir pc de demedin Nokia Pc Suit olmayan bir pcde formatı attım

ahmethan046

ahmethan046

Üye
Arkadaşlar sorunu şükür çözdüm başka bir pc de demedin Nokia Pc Suit olmayan bir pcde formatı attım

buraya dipnot olarak düşmek lazım arkadaşlar
pc de nokia ovi yada nokia suite yüklü olduğunda her nedense bi çeşit çakışma oluyor ve tam format başlarken usb not found yazıyor
ki bu şekilde bende dahil bir kaç arkadaşta aynı sorunu yaşamış ve suite ve ovi nin silinmesi ile format atabilmiştir.
selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt