N900 de prgramsiz ie ile Türk kanallari izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemix

Üye
    Konu Sahibi
N900 de prgramsiz ie ile Türk kanallari izleme

Arkadaslar bu sitede cok güzel bir özeliklar

adres:

Birde sanirsam flas yüklü olmasi olazim ben yükledim sitede ararsaniz var flasplayer:oke:

NR6630

NR6630

Üye
bu adresten tv izlemek için bağlantınızın çook güçlü olması gerekiyor bilginize,, 2 aya yakındır kullanıyorum ama wi-fi ile ancak izleniyor. ayrıca site geriye dönük 10 günlük yayınlarıda barındırıyor dakika ve saat olarakta secip izleme imkanınız var durdurma ileri geri alma falan işte:naughty:

xemix

Üye
    Konu Sahibi
ben gayet cepden rahat bir seykilde izliyorum 3mb download 3mb upload cep net ile

NR6630

NR6630

Üye
hangi tarife bu turkcell mi peki bedir fıyatı kotası falan..?
ya ne türkseli baksana adaam yurd dışında yaşıyo,, yoksa türkiyede olsunda böyle internet kullanabilsin nerde çıkarcılık nerde hak yenmesi nerde standart aşşağısı işler işte orası türkiyedir:vur:vur vodafone tr sınırsız internet 96 kbps hızında peehhh rakama bak ne utanç ama o adam 3mb tan bahsediyo drangela yani bizim tam 30 katımız hızında var sen gerisini hesap ett:sopa::off:

xemix

Üye
    Konu Sahibi
NR6630 arkadas hakli ben viyanadayim burda drei isimli firmada aylik 20€ ve kotasida sinirsiz 5gb dan sonra sadece hizi biraz düsürüyorlar ama yinede kota sadece hiza var gb siniri yok 2000 dakka avusturya büttün hatlara konusmak arti 2000sms avusturya büttün hatlara bedava buraya bakarakda NR6630 arkadasin dedigi cok dogru türkiye cok yavas mi desem yoksa rekabetmi yok desem burda sürügibi firmalar devamli birseyler ucuzlatiyorlar

firkoy

Üye
bilgisayardan girdiginiz gibi cepten girin izleyin ben rahatlikla izliyorum tabi kotam dolu oldugu zamanlar kotayi sömürüyor haberler ve önemli maclar icin kullanabilirsiniz ben öyle yapiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt