N9 wazapp hatası

Sponsorlu Bağlantılar

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
N9 wazapp hatası
wazapp açılmıyo loading bölümünden ileri geçemiyorum. loading iconu görünüyor bir süre bekledikten sonra ana menüye atıyor... bilgisi olan var mı ?​

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam bende de mesaj karşı tarafa gitmiyor. bir saat öncesine kadar sorun yoktu ama şuan gitmiyor.

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Ben programa giremiyorum kardeşm "prime" sayesinde yükledm ama şimdide bu çıktı.

Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
Bence kaldırın wazzap'ı nightly 24 sürümünü kurun tekrar aktivasyona gerek yok ek özellikler mevcut, daha stabil çalışıyor. Sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Normal = Tgal version

Nightly = Coderus version

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
wazapp'a giremiyorum kardeşm hiç açılmıyo bide yüklendikten sonra başka uygulama ykleyemedm bende cihazı sıfırladım snra düzeldi tekrar yükledigimde aynısını yaptı bende bdaha kurmadm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
nightly 23 var bende suan sorunsuz calisiyor. istersen onu dene birde.

Rastaman_35

Rastaman_35

Üye
nightly 23 var bende suan sorunsuz calisiyor. istersen onu dene birde.

Nighty 24 kur bence kardeşim profil fotosunun boyutunu ayarlama gibi ince işler gelmiş :)

- - - Eklendi - - -

wazapp'a giremiyorum kardeşm hiç açılmıyo bide yüklendikten sonra başka uygulama ykleyemedm bende cihazı sıfırladım snra düzeldi tekrar yükledigimde aynısını yaptı bende bdaha kurmadm

linktekini kur problem yaşamazsın.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Bence kaldırın wazzap'ı nightly 24 sürümünü kurun tekrar aktivasyona gerek yok ek özellikler mevcut, daha stabil çalışıyor. Sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Normal = Tgal version

Nightly = Coderus version

Eyvallah kardeşim bunu yükledim şuan sorunsuz ve gerçekten daha stabil :)

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Diğer yüklemelerle ilgili bi problem.olmaz dmi wazappı ykledkten snra baska ykleme yapamadımve telefonu resetledm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Nighty 24 kur bence kardeşim profil fotosunun boyutunu ayarlama gibi ince işler gelmiş :)

ne bileyim gerek duymuyorum çalıştığı sürece sıkıntı yok benim için. api felan değişir, flash felan atarsam ancak o zaman yeni sürüm yüklerim.

- - - Eklendi - - -

Diğer yüklemelerle ilgili bi problem.olmaz dmi wazappı ykledkten snra baska ykleme yapamadımve telefonu resetledm

nightly25 sürümünü mehmet paylaşmış wazapp konusundan bakabilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/meego-uygulamalari/whatsapp-n9-wazapp-0-9-16-guncellendi-20-644795.html

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim denedim yükleme kesintiye ugradı diyo Terminal'den de yüklemek istemiyorum daha önce iki defa kurdum kurduktan sonra ne magazadan nede başka biyerden uygulama kuramadım tekrar aynı sorunla karşılaşırmıyım bilgisi olan var mı ?

- - - Eklendi - - -

Yükleme kesintiye ugradı diyor Geçen seferkilerde Terminalden yüklemiştim yükledikten sonra Ne mağazadan nede başka bi yerden uygulama indiremedm ve kuramadm yine aynı şey olurmu acaba olacaksa hiç yapmayım arkadaşlar.. Bilgisi olan varmıı ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
şuanda çalışan bir sürüme sahipseniz eğer o sürümü kullanın. wazapp resmi bir wattsapp uygulaması değil. bu sebepten kullanırken birçok sorunla karşılaşılabiliyor.

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda bir sürüme sahip deiğilim dedim ya wazappıu yükledikten sonra başka yükleme yapmadı bende cihazı resetledim sonrada kurmadım wazapp

Seglopsi

Seglopsi

Üye
başka yükleme yapmadı derken? cihazın başka yükleme yapmamasının wazappla hiçbir alakası yoktur muhtemelen. benim cihazımda 50'den fazla program yüklü bir sorun yaşamıyorum yükleme sorunu ile alakalı.

- - - Eklendi - - -

eğer ki bir dosyayı yükleme ile alakalı bir sorun yaşarsanız bunu uygulayın.

dosyayı MyDocs klasörüne atın (bilgisayara bağladığınızda görünen ana dizin MyDocs klasörüdür)
devel-su
rootme (yazarken görünmez siz yine de yazın)
cd /home/user/MyDocs
dpkg-i dosyaadı.deb

bu şekilde yapın yükleme başlayacaktır.

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler hangi sürümü kurmamı tavsiye edersin ? lütfen çalışan bişi olsun :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
en son nightly28 çıktı ama nightly24'ün sorunsuz çalıştığını söylüyorlar (ben nightly23 kullanmaktayım halen internet paketimin hızı düşük 1mb'dan fazla dosya indirmeye üşeniyorum :) ), kısaca istediğini kur, dene, kendin karar ver. :)

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim hemen hemen hepsini yükledim hepsinde aynısı oluyor ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet dediğimde ise Wazapp'da ( yükleme kullanamadı) diyor yaklaşık 1 aydır bununla uğraşıyorum bıkkınlık geldi artık Terminalde de yükleme sonunda '' Errors were encountered while processing: wazapp'' yazıyor

Seglopsi

Seglopsi

Üye
uzun süredir uğraşıp yapamadığına göre, şöyle bişey deneyelim o zaman, eski hatalı yüklediğiniz bir wazapp veya yüklediğiniz farklı bir program buna sebep olabilir. (root olduktan sonra herhangi bir sebep olmaması lazım)

öncelikle "tüm kişisel dosyalarınızı yedekleyin". flash atma konusu üst konularda mevcut konuyu okuyup anladıktan sonra cihaza flash atın, ilk önce kısa flash atabilirsiniz. eğer halen aynı hata devam ediyorsa tam flash atın (userdata ve emmcdata'yı silen). cihaz ilk çıktığı günkü gibi olsun. yükleyemediğiniz uygulamaları yüklemeyi tekrar deneyin. tam olarak nedeni anlayamadığım için en kısa yoldan çözüm bu gibi geliyor bana.

• Beğen
Tepkiler: exrem80

isailkerakkoc

Üye
    Konu Sahibi
Flas atdıgımda garanti kapsamı dışına çıkarm ben geçenlerde ayarlardan cihazı sıfırlayıp denemiştim yine olmamıştı :( Ayrıca cihazı flashlamak istemiyorum başka bir çözümü yokmu

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bildigim yok.