[ N9 Kamera Sorunu ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KaaNKayA92

KaaNKayA92

Üye
    Konu Sahibi
[ N9 Kamera Sorunu ]
Selamun Aleyküm N9 Telefonun Da Kamera Sorunu Yaşayan Var Mı Yoksa Sadece Bu Sorun Bende Mi Var Kamerasından Beni Tatmin Edecek Bir Derecede Memnun Olmadım Kamerası Çok Kötü Çekiyor Geri İade Etmeyi Düşünüyorum Video Çekerken De Ne Flaş Açılıyor Ne De Bir Şey HD Olmasına Rağmen Bu Kadar Kötü Olmasını Tahmin Etmiyordum . .

pRime.

pRime.

Üye
benim kullandıklarım çok iyi çekiyordu. bir n8 değil ama iyiydi bence servise ver ya da değiş.

salihk

salihk

Emekli Yönetici
bence iyi cekiyor senın telefonda sorun var veya ayarlarını yapmadın birazdan 3, 4 tane Foto eklicem onlara bakıp nasıl resim cektıgını gorebılırsın

----------Eklendi @ 21:51:35 ---------- Yazıldı @ 21:43:47 ----------

----------Eklendi @ 21:55:57 ---------- Yazıldı @ 21:51:35 ----------

otofocus oldugu için resim cekerken fotorafın odaklanmasını bekleyip denklansore oyle basmalısın pekı odaklandıgını nasıl anlarım dıyorsan Ekrandakı Kare olan MAvı oldugunda Daha net fotoraflar cekerbilirsin veya denklansore 2 sanıye basılı tut kendınde odaklaya bilirsin ekranda

----------Eklendi @ 22:09:36 ---------- Yazıldı @ 21:55:57 ----------

Kardeşim benim n9 telefonumdaki kamera ayarları belki bu resimdeki ayarlar işine yarar :)

----------Eklendi @ 22:11:47 ---------- Yazıldı @ 22:09:36 ----------

Gps Kullan secegini Kullanırsan Sebeke üzerinde Konumlama yapıp internete baglanacaktır Bu sebeple Konturunuz yada tl nizin gitmesine sebebiyet verır :) önerilmez

• Beğen
Tepkiler: USAForever, cozturk ve KaaNKayA92
KaaNKayA92

KaaNKayA92

Üye
    Konu Sahibi
Odaklama İşlemini Başarı İle Tamamlıyorum Nesneleri Güzel Çekiyor Ama Arkadaşlarımla Fotoğraf Çekinirken Veya Tek Resim Çekinirken Nedense Pek Net Algılayamıyor. Bizi Herhangi Bir Cismi , Nesneyi Çekerken Güzel Sonuçlar Yakalıyorum Bazen Ama İnsanlara Karşı Ayrı Bir Duyarlılığı Mı Var Anlamadım : ) Ayrıca Ayrıntılı Bir Şekilde Yardım Ettiğin İçin Teşekkürler Kardeşim : )

salihk

salihk

Emekli Yönetici
ben henüz sorun yasamadım ama resim cekerken çektiğin yerde önemli

cptaincnr

cptaincnr

Üye
Lensin temizliğine dikkat edin cok kir tutuyor.. bendede benzer bır sorun vardı o kadar da dikkatli kullanmama ragmen bende memnun degıldım kameradan.. baska bbir n9 la yanyana deneme sansım oldu gercekten cıddı fark vardı.. koruma kılıfını cıkarıp lensın uzerini iyice temizledim ve cok farkettı bide oyle den.. ama eninde sonunda eski bi n8 kullanıcısı olarak n9 un kamerasından cok bısey beklemeyın derım..

lasvetorus

lasvetorus

Üye
continuous focus yani surekli fokus oldugu icin net cekemiyordur.ince telefonlarin kamerada dezavantajidir.

KaaNKayA92

KaaNKayA92

Üye
    Konu Sahibi
Peki Video Çekerken Telefonunun Ekranın Da Karıncalanma Olan Var Mı ? + Flaş Da Açılmıyor Yeni Sürümle Beraber Bu Sorunlar Giderilir İnşAllah

pRime.

pRime.

Üye
Kamera lensinin üstünde jelatin varmı?

KaaNKayA92

KaaNKayA92

Üye
    Konu Sahibi
Ona Dikkat Ettim Ama Yeni Sürüm Geliyormuş Galiba Flaş Sorunu Ortadan Kalkar Diye Düşünüyorum

cortex47

cortex47

Üye
ISO'yu 100 yaparsanız, daha uzun süre beklersiniz çekerken ama daha güzel sonuçlar alırsınız, bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt