N9 hakkında sorularım wifi-market-browser

Sponsorlu Bağlantılar

Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
N9 hakkında sorularım wifi-market-browser
Telefonu beğendim fakat birkaç sorun var kurtulamadığım:

1)Sürekli olarak wifi kopuyor, bağlan diyorum 1 dakika sonra gidiyor.Değişik aralıklarla sürekli kopuyor.N95 8gb,Xperia Sola,Xperia X8,Replika telefon kullandım fakat bu kopma sorununu hiç yaşamadım yani sanmıyorum modemin hatalı olacağını.

2)Bir hatamı yapıyorum bilmem ama -şarj tasarrufu moduna alıyorum sürekli- şarj 53 iken şarja takıyorum gece 11 gibi sabah 57-58 olmuş. Bu sabahda 93 iken pcye taktım 3 saat sonra çıkardım bir baktım 53 olmuş. Acaba bataryadamı problem yoksa başka bir şeymi var.

3)Ha birde market neden çok saçma? Yazdığımı bulamıyor ama bilgisayardan ovistore ise her şeyi buluyor.

4)Ve mozilla hariç flash destekli browser varmı önereceğiniz? Androidde Puffin vardı süperdi. Mozilla -afedersiniz ama- tam bir uyuz :)

Uzun oldu ama yardımcı olmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Konu hakkinda kisaca ozet gecelim
1. N9 güc tasarruf modunda iken kurdugun uygulamalar ile zıt düser bu olay cihazı hasta etmeye yeterlidir.
2. Cihaza asla oc yapma yani owerclock optimizer kurma deneme işlemci olmadık yerde keser atar.
3. Open mod yani sistem kuracaksanız ilk aklınıza ubiboot gelsin veya zlmage
4. Bu islemleri yapıp da asla 2 aydan fazla temizlememezlik yapma yani cihazı full flash ile kutudan cıkmış haline cevir.

Sağlık lı kullanım bu şekildedir, dersinki fazla ilgilenmem ozaman cihaza flash at öyle kullan ;)

• Beğen
Tepkiler: Tamern95
Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
İkinizede ayrı ayrı teşekkür ederim. Birde aklıma gelmişken son bir soru daha; Her türlü video açabilen tavsiye ettiğiniz oynatıcı varmı acaba? KMPlayer buldum daha iyisi varmıdır?

fnldstntn

Üye
Pek fazla video player yok hali hazırda KMPlayer ve Open video plar var ekstara olarak yani pek bi seçeneginiz yok...Ama işinizi görür...

• Beğen
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Mehmet sen halen devam mi n9 kullanmaya :)

Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yeni konu açıp forumu kirletmek istemiyorum.Bir Konuda daha yardım iniza ihtiyaç var. Symbiandaki Mazelock yada Androiddeki Şekil kilidine benzer bir kilit uygulamasi varmı acaba? Ben bulamadım ve kod sorma kilidi hoşuma gitmedi. Yardım larınızi bekliyorum.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Vardi sanirim hatta magazada bile olmasi gerekli.
Eger magaza calisiyorsa

• Beğen
Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
Usta mazelock hata veriyor artık n9da kullanılamaz gibisinden bir hata. Markette bu hata var internettede bulamadım.

scorpion11

scorpion11

Üye
Youtube ve vimeo da hd ayarı seçmeme rağmen videolar 360p gibi açılıyor ve görüntüler net değil.Sorunun çözümü var mı ?