N8'imi HTC Desire HD ile takas etmek istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
    Konu Sahibi
N8'imi HTC Desire HD ile takas etmek istiyorum
2 aylık, tertemiz, kutu, çiziksiz ve genpa garantili n8i HTC Desire HD ile takas etmek isteyen. fiyat farkını kanuşuruz..

osmanutuk

osmanutuk

Üye
hocam bende htc hd2 var takas dusunurmusun???

--------------- Ekleme ---------------

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben aslında n8inden memnunum ama desire hd ye hayran kaldım ondan düşündüm.
başkasıyla takas düşünmüyorum.

mhmt_tkmk

Üye
birader N8 i kaça satmayı düsünüyorsun eğer güzel bir fiyat söylersen alırım N8 ini ..

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n8i satmak istemiyorum sadece HTC Desirer HD ile takas etmek istiyorum. fark ne kadarsa anlaşırız herhalde.

HayaLeT80

HayaLeT80

Üye
ben şahsen öyle birini tanımıyorum desire hd sini n8 gibi bir cihazla kim değişirki yau :d:

deniz-17

deniz-17

Üye
uarkadaşlar bakın lütfen konuları yanlış ve bilinçsizce değerlendirmeyin htc desire 5mp kamerası olan bir cihaz ayrıca 3G olmayan bir cihaz sadece ekstra özelliği ekan büyüklüğü ve uygulama çokluğu dikkatlice incele öyle karar ver derim

Kubde

Kubde

Üye
uarkadaşlar bakın lütfen konuları yanlış ve bilinçsizce değerlendirmeyin htc desire 5mp kamerası olan bir cihaz ayrıca 3G olmayan bir cihaz sadece ekstra özelliği ekan büyüklüğü ve uygulama çokluğu dikkatlice incele öyle karar ver derim

Arkadaşta zaten desire hd ile değişmek istiyor desire ile değil.

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben Desire HD ile n8İ birabir takas etmiyorum üzerine tabiki ödeme yapacağım. telefoncu 300 istiyor ama ben en fazla 150-200 verebilirim. kabul eden olursa takas yaparız. sonuçta tertemiz telefon eksiksiz.

HayaLeT80

HayaLeT80

Üye

arkadaşım yapma yav :d: sen neyden bahsediyorsun desire hd diyorlar

otuz6saniye

otuz6saniye

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n8i HTC Desire HD ile takas etmeyi düşünüyordum geçen bi yakınım almış deneme fırsatım oldu. şunu kesin olarak söylüyorum. n8 her bakımdan HTC Desire HDye 10 basar.
özellikle
-gps bulması
-resim ve video çekme özelliği
-wi-fi hızı
-n8in ele tam oturması
-HTC Desire HDi şarjının yarım gün bile gitmemesi

ben bunları kendim test ettim asla n8 vermem kimselere:d:
onun için takas düşünmüyorum konu kitlenebilir.
herkese teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: samsunspor_06
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt