N86 rm-484 V30.009 için NETTEKİ TEK,HACKLİ VE EN GÜNCEL HATASIZ MODİFİYE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
önce teşşekür ediyorum bu fv yi yükledim hata verdi tel çöktü ve servise verdim yüklettim. sonra tekrar denedim yine en sonda hata verip tel çöktü bu kez servise vermedim programı bulup flaş attım şimdi yükledim oldu.tabiki telin çökmesi bendeki eksiklikten oldu. ve sayenizde tele flaş atmayıda ögrendim teşşekür ederim

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
böle acemilikler yeni başlayanalarda her zaman olağan şeylerdir adımları dediğimin aynısı şekilde dikkatlice taip edersen başarıya ulaşırsın ;)

fbulgar4

Üye
Sevgili salkin, ben de N86 8 mp kullanıcısıyım benim versiyon 30.009 ve bu versiyonların şu ana kadar hackli FW yükleme dışında hiçbir şekilde herhangi bir method ile hacklenemediğini biliyorum. Benim sormak istediğim ise, telefonum faturalı ve garantili ama bu FW'i yükledikten sonra geri dönüş şansı yok diye biliyorum yüklersem sorun yaşar mıyım ne dersin sen her hangi bir sorun yaşadın mı. Emeğin için teşekkür ederim selamlar.

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
fbulgar4 kardeşim ben yükledim uzun ca bir sürede kullandım ve hala kullanıyorum servise de gönderdim cihazı hiç bir problem ile karşılaşmadım . he bu arada servise gönderme sebebimde yazılımsal değil yanlış anlaşılma olmasın cihazın kızagının arkası çiziliyor o yüzden gönderdim. ancak iiçim rahat etmez dersen servise yollamadan önce * + 3 + arama tuşu+açma tuşuna basarak formatlayıp gönder kardeşim ;)

zaur_ms

Üye
Ya arkadawlar acil yardim lutfen ben J.A.F la Flasladigim zaman bir anlik bilmyorum ne oldu bir soru geldi responding filan yes ve no dedi bende no dedim wimdi tel hicbi wekilde acilmiyoo ya cok moralim bozuldu lutfen yardimci olabilirmisiniz?Ben Azerbeycanda kaldigim icin burda servise vermekten korkuyorum hem burada servisler de hic deneyimli degil aksine kotu bozub geri verirler.lutfen yARDIM EDIN BUNU NASIL YENIDEN FLASH ATIB FACTORY RESETE DONDURE BILIREM HARD FORMATI KABUL ETMIYO YILDIZ 3 ARAMA TUWU VE ACMA KAPAMA TUWUNA BIRLIKDE BASINCA TEL DURMADAN TITRIYOR AMA HICBI WEKILDE EKRAN ACILMIYO BILGISAYARA BAGLADIGIMDA BAGLANMA SESI GELIYO AMA SONRA KENDILIGINDEN KOPUYO LUTFENNNN BANA YARDIM EDIN

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
zaur_ms kardeşim sen phoenix de dead phone flash atmayı denemelisin.. açılmış konu var forumumuzda bununla ilgili bölümde.. ;) seni çok iyi anlıyorum ben de tam olarak ögrenene kadar defalarca bu sorunlarla karşılaştım dostum . hiç olmadıo sen onu bir teknik servise götür buna box ile flash atılacak de henmen hemen her telefın tamircisi yapar zaten en fazla 15 lira türkiyede... kolay gelsin ;)

--------------- Ekleme ---------------

şuraya bir bnak karşdeşim ;)
http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-telefonlari-olu-flash-atarak-kurtamak-435894.html

bogeybot

Üye
2.adımdaki RM-484_30.009_003_U001.uda.fpsx ' i indiremiyorum linkte sorun var 1 mb indiriyo sonra indirme bitti diyo , 5-6 kez denedim e halen aynı yardım ?

erdemm2

Üye
kardeş ellerine sağlık ben n86 son sürümünü bü şekilde hackledim reşekkürler

fbulgar4

Üye
fbulgar4 kardeşim ben yükledim uzun ca bir sürede kullandım ve hala kullanıyorum servise de gönderdim cihazı hiç bir problem ile karşılaşmadım . he bu arada servise gönderme sebebimde yazılımsal değil yanlış anlaşılma olmasın cihazın kızagının arkası çiziliyor o yüzden gönderdim. ancak iiçim rahat etmez dersen servise yollamadan önce * + 3 + arama tuşu+açma tuşuna basarak formatlayıp gönder kardeşim ;)

Çok sağol kardeş Allah razı olsun şimdilik sorunsuz çalışıyor :oke:

Abi jaf maf la uğraşmayın derim benim bilgisayarımda sadece Phoenix kurulu bir de fw dosyalarını ilgili klasöre atıyorum ve flaş sorunsuz bi şekilde oluyor. Sayın Salkin'in anlatımına saygısızlık olmasın ama Nokia PC Suite'e bile gerek yok valla. Bilgisayarıma format attım XP'yi yükledim, ardından Sadece Phoenix'i kurdum ve fw dosyalarını Products klasörüne attım ve flaş başarılı bir şekilde yüklendi. Yani Phoenix tek başına yeterli oluyor. Saygılar.

mesutpeker

Üye
üstat dediklerini yaptım ama rompacther görünmüyor telde ndeni nedir

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
mesut kardeşim içerisinde 2 tane rmp duzantıılı dosya olana roompather klosörünü hafıza kartında meydana atmamışsın çünkü ..

fbulgar4 daha iyi ve basit yöntemleriniz varsa konu açmakta özgürsünüz.. ;)

bogeybot herjhangi bir sorun söz konusu ddeğil indirme gayet sağlıklı olarrak gerçekleşebilir durumda ... tekrar deneyin ;)

mesutpeker

Üye
üstat onu da attım ama uygulamalarda rompacther yok dosya yöneticisinden o dediğin dosya görünütor ancak rompacther olmadığı için belge olarak görünüyor (hemen ilgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim)

bir de üstat benim tel versiyonu 0580417 navifirm e baktım benim bu varyant yok

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
Slm... Güzel bir CFW'ye benziyor.:oke:

Benim pcde (Win7) Phonix düzgün çalışmıyor, birisi ban ODEON ile kuruluşunu anlatırsa çok sevinirim...:ehe

Teşekkürler..

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
mesut dostum sen telefona hard format atıp tekrar dene kardeşim konuda açıkladıgım adımları temizinden çünkü kesinlikle olması gerekli .
ve navifir de indigo turkey modelini bulamazsın bend e oradan indirmedim normal europe den ayıklama dosyalar ile indigoyu ortaya koyup yaptım ;)

son samuray benim pc de win7 konu anlatımında da belli zaten neden phoenix ççalışmıyor senin pc de hata nedir hemşerim ???

mesutpeker

Üye
gerçekten şimdiye kadar yardım istediklerim içinde sadece sen ilgilenip yardımcı oldun kızmazsan son bir sorum var bunu yükledikten sonra orjinal yazılıma nasıl dönecez çünkü bunu yükledim ve nokia soft updater çalıştırdım eskiden güncelleme yok ama yazılımı yeniden yükle seçeneği çıkıyordu şimdi bu çıkmıyor

alejandro48

alejandro48

Üye
ne sans var bende de yaw daha isin basinda sorun. hard formati attim tel. lock code istiyo ne girdiysem kabul etmedi yardim lutfen ...

bu link bozuk 13.2 mb iniyo sonra takiliyo yenilermisin lutfen bu arada kilit kodu sorununu hallettim :)

alejandro48

alejandro48

Üye
saol kardes yaptim sonunda biraz ugrastirdi ama olsun daha neler degisti bakmadim haber veririm tekrar tesk.

majesteeee

majesteeee

Üye
slm kardeşim senin n86 için yaptığın hack işlemini yapmak istiyorum lakin benim kafam bu işlere fazla çalışmıyor acaba bu kardeşine nasıl yardımcı olabilirsin cevabını bekliyecem teşekkürler

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
mesutpeker kardeşim estafurullah kızmak ne demek . yapman gerekn yalnızca hardforrmat atmak eğer olmaz ise 2. adımı uygulamadan işleme devam etmen halinde hiç bir problem kalmayacaktır ;)

majastee kardeşim bak eğer anlattııgım sekilde çok dikkatlşi adım adım dediklerimim yaparsan çocuk oyuncagı oldugunu göreceksin konu anlatımı layıgı ile yeterlidir;)

alajantro incelemelerin sonrasındaki yorumlarını bekliyorum iyi günler kolay geldin forumdaşım ;)

alajandro l,inkde hiç bir sorun yoktur

HaYTo

HaYTo

Üye
6210 navigatöre olurmu bu olay ????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt