n8 YouTube tarayici sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
    Konu Sahibi
n8 YouTube tarayici sorunu
iyi günler beyler biliyorsunuz symbianlarda artık uygulamadan video izlenmiyor biz de tarayıcıyı kullanmaya başladık tabi ama artık orijinal tarayıcıdan video izleyemiyorum videoya tıklıyorum biraz bekliyor üst panel gidiyor sonra geri geliyor hiç bir şey olmuyor.çözümünü bilen var mı?

chokkaya78

chokkaya78

Üye
aynı hata bendede var

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
cuteTube2 kullanabilirsin.

Student Man

Student Man

Üye
bende 1 gun once ayni sorunla katsilastim gecmisi sil teli ac kapa bi kac defa sonra tekrar gir

Ben cutetube2 kullanamadim

OKTAY01

Üye
arkadaş aynı sorun bendede oldu çözüm bulunursa burada paylaşılsın ayrıca opera tarayıcı kullan

bbb2

Üye
Geçici çözümü ;sağ üstte arama butonu yanındaki seçenek menüsünden masaüstü bilgisayar deyip sayfanın dolmasını bekliyoruz. Sonra tekrar mobil youtuba geri dön deyip videoyu açıyoruz.Bu işlemi tarayıcıyı her kapatıp açtığımızda tekrarlıyoruz.Ben şimdilik böyle bir çözüm buldum.

Student Man

Student Man

Üye
video uygulamalarından girmeyi engellemişti google cutetube çalışıyor mu hala ?

denedim gerçekten çalışıyor çok sağol websiteden daha iyi üstelik
Cutetube 2 kullandim gercekten mukemmwl amasorunlari ve eksikleri var ornegin abone'iklerden gelwn son videolari goremiyoruz abonelikler bolumunde kannallarin logolari yanlis arama yapinca ilk onceligi ingilizce icerikler oluyor :(

furyzer0

furyzer0

Üye
    Konu Sahibi
Cutetube 2 kullandim gercekten mukemmwl amasorunlari ve eksikleri var ornegin abone'iklerden gelwn son videolari goremiyoruz abonelikler bolumunde kannallarin logolari yanlis arama yapinca ilk onceligi ingilizce icerikler oluyor :(
evet sub resimleri karışıyor acaba güncelleme falan gelecek mi bilen varsa?

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
m.youtube.com yazarak tarayıcıdan gırersınız de acılıyor
arkadasın dedıgı gıbı arama butonuna yazarsanızda acılıyor
dıger opera mını vs. Seylerldende acılıyor
sadece googleye gırıp bısey yazdıgınzıda youtube vıdeosu dırek acılmıyor onun yerıne m.youtube.com yazarak dırek gırın

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Opera yada Cute Tubeden Dene Adobe Flash Playeri Yüklediğinde Olmuyormuş Diyorlar Ama Bİlmiyorum

ozcanb02

ozcanb02

Üye
geçmişi silince oluyor tşk ederim

onurw58

onurw58

Üye
iyi günler beyler biliyorsunuz symbianlarda artık uygulamadan video izlenmiyor biz de tarayıcıyı kullanmaya başladık tabi ama artık orijinal tarayıcıdan video izleyemiyorum videoya tıklıyorum biraz bekliyor üst panel gidiyor sonra geri geliyor hiç bir şey olmuyor.çözümünü bilen var mı?
sorun hala devam ediyorsa cutetube en iyisidir link: www.maxicep.com/forum/konu/stuart-howarth-cutetube-2-v0-01-3-s-3-anna-belle-signed-29-05-2015.947190/ çoğu uygulama symbiandan desteği kesiyor cutetubede desteği keserse halimiz yaman.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cute Tube Yada Operayı Dene

onurw58

onurw58

Üye
DarkredBlue konuyla alakalı değil ama sana birşey sorabilirmiyim

Üst Alt