N8 Nokia Suite ile Güncellerken Kapandı Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih254

Üye
    Konu Sahibi
N8 Nokia Suite ile Güncellerken Kapandı Açılmıyor
Arkadaşlar Nokia suite iile güncelleme yaparken suittte kapandı telefonda kapandı şimdi telefon hiç açılmıyor. şarj 100% dü. yinede şarjı bitti dedim taktım şarja yine açılmıyor şar ışığı yanıyo sönüyor açılmıyor. usbye takıyorum yine açılmıyor. sanırım bi moda girmiş moddan çıkarmak lazım. açma kapama tuşuna basnca titriyor ekrana hiçbise gelmiyor 10 sn basılı tutunca uzun bi titreme yapıyor yine hiç bise gelmiyor. phoneix dead phone ile açıp süitten tekrar güncellesem garanti kapsamından çıkarmı. yada bu en son çare olsun açmayı bilen var mı?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar illaki vardır bilen bi baksın ?

mferdi

mferdi

Üye
Açayımmı hemen
iyi bak arkadaş tel kapalıyken
menü
kamera
ses kısma ve
tel açma kapama tuşuna 5 saniye tut nokia yazısı çıkacak ue tel açıldı ok

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-3-cihaz-destek/nokia-n8-reset-hard-format-422455.html

fatih254

Üye
    Konu Sahibi
onu denedim bi işe yaramadı

- - - Eklendi - - -

iphone kurcalayan bilir recovery yada restore modu vardır. menü tuşuna basılı tutarak acarken bu modlara girilir. telefon açılmaz. geliştiricelirn kullanması için gerekli moddur. psp de de vardı aynı mod mesela. n8 de bu moda girdiği için açılmıyordu. flash mode yada rom mode diyebiliriz. bunun çıkış tuş kombinasyonu kesin vardır bence.

hakan_710

hakan_710

Üye
onu denedim bi işe yaramadı

- - - Eklendi - - -

iphone kurcalayan bilir recovery yada restore modu vardır. menü tuşuna basılı tutarak acarken bu modlara girilir. telefon açılmaz. geliştiricelirn kullanması için gerekli moddur. psp de de vardı aynı mod mesela. n8 de bu moda girdiği için açılmıyordu. flash mode yada rom mode diyebiliriz. bunun çıkış tuş kombinasyonu kesin vardır bence.
dead flash atacaksın güncelleme yaparken yazılım çökmüş. başka yolu yok açmanın boşuna uğraşma. ayrıca garantiyi falan etkilemez. navifirmden dosyaları indir dead flash at. atmayı bilmiyorsan forumu araştır konusu var.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

balabanya

Üye
zaman kaybı özet:telefon açılmıyormuş
tavsiye:nokia 3310 bataryası al kendi bataryanla cızbız yap hooop açılacak dikkat evi yakma

Esendağlı

Esendağlı

Üye
dead flash atacaksın güncelleme yaparken yazılım çökmüş. başka yolu yok açmanın boşuna uğraşma. ayrıca garantiyi falan etkilemez. navifirmden dosyaları indir dead flash at. atmayı bilmiyorsan forumu araştır konusu var.
Aynen:oke:

balabanya

Üye
özet:açılmıyor. Tedavi:Nokia otuzüçon

musti_577

musti_577

Üye
Benzer Bir Sorun Benim de Başıma Geldi Hard Format da Olmuyor Tek Getirebildiğim Ekran Testing Ekranı Dead Flash da Atılmıyor Garantiye Veremem Çözüm Bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt