n8 mağaza sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
    Konu Sahibi
n8 mağaza sorunu
arkadaşlar nokia mağazada birşey indiriyorum yüklemeye hazırlanıyor diyor sonrada yüklenemedi diyor ne yapmam gerek

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
bendede aynı sorun var, smart installer veya hackten kaynaklanıyor olabilir:hmmm Ama ben mağazayı kullanmıyom zaten

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
    Konu Sahibi
ne yapmam gere yardım edin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hard format attınız galiba,Qt sorunu gözüküyor,forumda bu dosyalar mevcut ister ordan yüklersiniz,isterseniz naviden orjinal dosyaların tümünü indirerek flash atarsınız

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Format at sonra telefonu hackle sonra mağazayı indirip kurmayı dene sonra uygulama indirip kur at sırada qt yüklenecektir.

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonunu daha önce ıngilizceye felan aldın mi

- - - Eklendi - - -

ben ıngilizce ye aldim mağazadan installer uygulamaları inmiyor sadece mağaza değil başka biryerden de indirsem installer uygulamaları yüklenmiyor hack li iken daha önce yüklüyordum ıngilizceye aldıktan sonra daha yüklenmiyor bende sis editör yükledim içinden çıkarıp öyle yüklüyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hackten kaynaklanan sorun o önceden yoktu ama refreshte oluyor.

asigsasi

asigsasi

Üye
bence yinede hack ile alakalı değil hack li iken telefonu başka dile aldığın zaman telefon dengeyi bozuyor tekrar söylüyorum benim tel hacklı iken installer uygulamalarını yüklüyordum taki ıngilizceye alana kadar hatta ıngilizce den kalıntılar bile kaldı telefonda mağaza ve haritalar ıngilizce olarak kaldı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
telefon hackli ise rompacter yanalarinı kapatıp restart yapın ve mobil veri açıp tekrar yüklemeyi deneyin

asigsasi

asigsasi

Üye
yok dostum açılmıyor 3g bağlantısı aktif denedim olmadı dil sorunu telefonlara zarar verdiğini daha önce bi yerde okumuştum

asigsasi

asigsasi

Üye
telefon şu an stabil çalışıyor bi ağırlık felan olsa flash o zaman atılacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...