n8 mağaza sorunu

• 20 Eylül 2012
  • 1156 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar nokia mağazada birşey indiriyorum yüklemeye hazırlanıyor diyor sonrada yüklenemedi diyor ne yapmam gerek

Yazan: kerem.krmoglu
  2. bendede aynı sorun var, smart installer veya hackten kaynaklanıyor olabilir:hmmm Ama ben mağazayı kullanmıyom zaten

3. ne yapmam gere yardım edin

4. Hard format attınız galiba,Qt sorunu gözüküyor,forumda bu dosyalar mevcut ister ordan yüklersiniz,isterseniz naviden orjinal dosyaların tümünü indirerek flash atarsınız

5. Format at sonra telefonu hackle sonra mağazayı indirip kurmayı dene sonra uygulama indirip kur at sırada qt yüklenecektir.

6. hack'li sanırım telin rompacter yamalarını kaldırıp öyle dene

7. telefonunu daha önce ıngilizceye felan aldın mi

- - - Eklendi - - -

ben ıngilizce ye aldim mağazadan installer uygulamaları inmiyor sadece mağaza değil başka biryerden de indirsem installer uygulamaları yüklenmiyor hack li iken daha önce yüklüyordum ıngilizceye aldıktan sonra daha yüklenmiyor bende sis editör yükledim içinden çıkarıp öyle yüklüyorum

8. Hackten kaynaklanan sorun o önceden yoktu ama refreshte oluyor.

9. bence yinede hack ile alakalı değil hack li iken telefonu başka dile aldığın zaman telefon dengeyi bozuyor tekrar söylüyorum benim tel hacklı iken installer uygulamalarını yüklüyordum taki ıngilizceye alana kadar hatta ıngilizce den kalıntılar bile kaldı telefonda mağaza ve haritalar ıngilizce olarak kaldı

10. telefon hackli ise rompacter yanalarinı kapatıp restart yapın ve mobil veri açıp tekrar yüklemeyi deneyin

11. denedim sonuç yine aynı

12. yamalar otomatik açılmıyor dimi?

Birde 3g bağlantısı varken deneyin, ben bu şekilde yamalar açık olsada sorunsuz yüklüyorum

13. yok dostum açılmıyor 3g bağlantısı aktif denedim olmadı dil sorunu telefonlara zarar verdiğini daha önce bi yerde okumuştum

14. galiba flash'tan başka çare yok

15. telefon şu an stabil çalışıyor bi ağırlık felan olsa flash o zaman atılacak

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 13:04