N8 Klavye Modları

Sponsorlu Bağlantılar

--Usta--

--Usta--

Üye
Ya varmı böyle birşey adam Upuzun Konuyu Alıntı Yapmış..aşağı inene kadar mause eskidi arkadaş..yapmayın böyle lütfen:nono::nono::nono:

YavuzHaris

YavuzHaris

Üye
bu temadaki font hangisi kardeş

HackerCelik

HackerCelik

Üye
arkadaşım simdi flaşhladim küçük qwerty klavyede sorun var simgeler karışık ona bi el atabilir misiniz? Klavye çok hoş olmuş ama malesef sorunlu :(

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım simdi flaşhladim küçük qwerty klavyede sorun var simgeler karışık ona bi el atabilir misiniz? Klavye çok hoş olmuş ama malesef sorunlu :(
Evet, aslında bu uyarıyı eklemem gerekiyordu. Ancak birçok kişi bu modun mini klavyede sorunlar oluşturduğunu bildiği için o uyarıyı ekleme gereği hissetmedim. Ama eklesem iyi olacak sanırım. Yakın zamanda o da düzelecektir mutlaka.

HackerCelik

HackerCelik

Üye
Evet, aslında bu uyarıyı eklemem gerekiyordu. Ancak birçok kişi bu modun mini klavyede sorunlar oluşturduğunu bildiği için o uyarıyı ekleme gereği hissetmedim. Ama eklesem iyi olacak sanırım. Yakın zamanda o da düzelecektir mutlaka.

evet ekle istersen yükleyen kişi onu bilerek yüklesin.
Inşallah en kısa sürede düzeltilir.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
İlk mesaja mini qwerty klavyeyi kaldırmanıza olanak sağlayan modun linki eklendi.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
orijinal yazılımda olurmu ? :allalla:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla OFW'de 10283389.dll dosyası yok. O yüzden olmaz.

-starkiller-

-starkiller-

Üye
bunları flashlamadan c6-00 için uygulamanın yolu yok mudur acaba

ankara rüzgarı

ankara rüzgarı

Üye
bunları flashlamadan c6-00 için uygulamanın yolu yok mudur acaba

aynen kardeşim bütün modlarda c6 fw'siyle uyumlu deniyor fakat c6-00'a sanal klavye atma hakkında hiç bir bilgi yok kafayı yiycem
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

-starkiller-

-starkiller-

Üye
c6 fw ile uyumlu olma durumu port edilmiş yazılımlar için bu tip uygulamaların yarısı c6-00da çalışmıyor hem klavyeyi bozduk zaten servise gitti allahdan düzelttiler bi dahakine düzeltmezler bu yüzden sanal klavye arıyorum

ankara rüzgarı

ankara rüzgarı

Üye
benim elimde bi dosya var ingilizcesi çalışıomuş ne kadar doğru bilemem türkçeleştirdim ama çalışmadı istersen dosyaları atıyım bide sen dene

sinanayba

sinanayba

Üye
teşekürler dostum sağolasın

Şehr-i Hüzün™

Şehr-i Hüzün™

Üye
Mod4 aradığım şeydi. Teşekkürler.

veliahht

veliahht

Üye
nasıl n8 ze bunları kuracağım anlatırmısın arkadaşım lütfen

By_Casparov

By_Casparov

Üye
dostum bunlar sorunlu... orjinale modladım olmadı, cfw'ye modladım yine olmadı ya :off:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
dostum bunlar sorunlu... orjinale modladım olmadı, cfw'ye modladım yine olmadı ya :off:

Bunlar mı sorunlu yoksa sizin uyguladığınız firmware ile mi uyumsuzlar? Yüzlerce kişide bir sorun yokken nasıl oluyor da siz bunca kullanan insanı bir kenara atıp bu modlar sorunlu diyebiliyorsunuz?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Bunlar mı sorunlu yoksa sizin uyguladığınız firmware ile mi uyumsuzlar? Yüzlerce kişide bir sorun yokken nasıl oluyor da siz bunca kullanan insanı bir kenara atıp bu modlar sorunlu diyebiliyorsunuz?

nasıl olacağını anlat da bileym o zaman.. :hmmm

----------Eklendi @ 21:44:25 ---------- Yazıldı @ 21:43:49 ----------

rofs 2 ye atıyorum olmuyo bn ne ypayım :ağlarım:

Üst Alt