N8 Klavye Modları

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
N8 Klavye Modları
Metinler ortalı + Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + Standart Alfasayısal

İndir:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Metinler ortalı + Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + N8 Alfasayısal

İndir:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Metinler ortalı + Yalnızca Büyük QWERTY klavye (Alfasayısal Klavye Devredışı)​

İndir:

Metinler ortalı + Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + Standart Alfasayısal + OK tuşu yer değişen​

İndir:

Metinler ortalı + Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + N8 Alfasayısal + OK tuşu yer değişen​

İndir:

Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + Standart Alfasayısal​

İndir:

Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + N8 Alfasayısal​

İndir:

Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + Standart Alfasayısal + OK tuşu yer değişen​

İndir:

Klavye değişim tuşlu + N8 Büyük QWERTY + N8 Alfasayısal + OK tuşu yer değişen​

İndir:

İndir:

Uyarı!
İndireceğiniz bu modlar, telefonunuzun mini qwerty özelliğinde bazı görsel hatalara neden olacaktır. Bilginize.
Mini qwerty klavyeyi kaldırmak isteyenler buradaki konuya bakabilirler.

Teşekkürler newcooller.

• Beğen
Tepkiler: fixana1, D€nizhaN, nereharme ve 5 diğerleri

K3M41

K3M41

Üye
Tüm klavyelerde Büyük QWERTY olmasından dolayı çok teşekkür ederim :):heyo:

En kısa zamanda deneyip yorumumu yazarım :oke:

----------Eklendi @ 12:30:01 ---------- Yazıldı @ 11:26:24 ----------

tekrardan teşekkürler:tşk:

süper bişi bu herkese tavsiye ederim en alttaki MOD 9 olanı yükledim

acaba QWERTY klavye tuşlarını biraz daha büyük yapıp mesaj alanı biraz ufak yapamaz mıyız? çok ufak değil

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka yapılabiliyordur. Ancak bu modları ben yapmadığım için nasıl yapıldığı konusunda hiç bir fikrim yok. Yakın zamanda 4x11 modu da eklenecek. O zaman dediğiniz gibi mesaj alanı biraz daha küçülecek ama tuşların boyutlarında bir değişme olmayacak ne yazıkki.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
helal olsun kardeşim sağol bunları senmi türkçeye uyumlu hale getirdin ?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
helal olsun kardeşim sağol bunları senmi türkçeye uyumlu hale getirdin ?
Yok hayır. newcooller modu bunlar. Ben sadece tek tek kombinasyonlarını ayarladım. newcooller 11X4 modunu da ayarlarsa onu da en yakın zamanda bu şekilde eklemeye çalışırım.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Yok hayır. newcooller modu bunlar. Ben sadece tek tek kombinasyonlarını ayarladım. newcooller 11X4 modunu da ayarlarsa onu da en yakın zamanda bu şekilde eklemeye çalışırım.
newcoller ne oluyo ya

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Dailymobile forumundaki bir üyenin kullanıcı adı.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
bide sönsörle çalışıyor sadece QWERTy ama güzel olmuş en azından

must_90

must_90

Üye
eline sağlık dostum.Yaptığım cfw ye atıcam bunu.çok güzel olacaktır umarım.ama neden 9 tane farklı mod var anlamadım:allalla:

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık dostum.Yaptığım cfw ye atıcam bunu.çok güzel olacaktır umarım.ama neden 9 tane farklı mod var anlamadım:allalla:
Resimlere dikkat ederseniz, her birinde birkaç farklılık var. Kimisinde OK tuşu aşağıda, kimisinde n8 stili alfasayısal tuş takımı var. Resimleri incelerseniz ne demek istediğimi daha net anlarsınız. Hayırlı olsun.

ModderFurkan

Üye
Hangi c6 sürümü için bu?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
İlk mesajı lütfen alıntılamayınız. İnanılmaz bir görüntü kirliliği oluyor. Bende son modlanan C6 yazılımı var bir sorun yok. Diğer 5800'a modlanan C6 yazılımlarında da sorun çıkartmaz sanırım.

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ben diğer arkadaşların paylaştıklarını kotukoylunun smart seriesine attığım zaman tel resliyor.Vendetta bir sorun olmadı diğerlerinde ama dediğim gibi smart serieste oldu.
Kısacası smart series de sorun olur mu yine?

HackerCelik

HackerCelik

Üye
teşekkürler dostum güzel paylaşım olmuş devamını dilerim
dosyaları foruma eklerseniz daha iyi olur ben gibi cepten girenler için indirmede sıkıntı oluyo
iyi forumlar.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum güzel paylaşım olmuş devamını dilerim
dosyaları foruma eklerseniz daha iyi olur ben gibi cepten girenler için indirmede sıkıntı oluyo
iyi forumlar.
Tabi yapılabilir ama sonuçta bu dosyaları bilgisayar ortamında kullanabildiğiniz için öyle bir şeye gerek duymadım. C2z patch'i ile kullanılmıyor bu modlar ne yazıkki.

İz[Mir]Kan;3453701' Alıntı:
Ben diğer arkadaşların paylaştıklarını kotukoylunun smart seriesine attığım zaman tel resliyor.Vendetta bir sorun olmadı diğerlerinde ama dediğim gibi smart serieste oldu.
Kısacası smart series de sorun olur mu yine?
Smart Series'den kastınızın ne olduğunu anlamadığım için yardımcı olamıyorum. Açıklarsanız, yardımcı olabileceğim bir konu varsa yardımcı olmaya çalışırım.

--Usta--

--Usta--

Üye
harikasın kardeş:oke:konu için çok saol:oke: bide 4 satır olsa tam olcak ama oda gelir yakında heralde:oke:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Kotukoylunun c6 fwsi dostum

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt