N8 hac yapacaklara çok önemli uyarı

• 25 Nisan 2011
  • 1305 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben n8 tlfonuma pr1.2 hack lı uda yükledim yüklediğim günden bu yana telefonum her turkcell den internete girdiğimden sonra 0533 8124918 nolu hatta mesaj atmış faturam 138 lira gibi bir rakamla geldi
    turkcell yetkilileri ile görüşmemde bu numara ne olduğu kime ait belli değil zaten arasanda cevap vermiyo hack yapacak olan arkadaşların dikkatine saygılarımla

Yazan: celik37
  2. Çok geçmiş olsun fakat virüs bulaşmış olmasın? Sadece hack ile olduğuna emin misin? Bilgisayarında var olan bir virüs telefonuna geçmiş olabilir buna da bir dikkat et.

3. 2 HAFTADIR Hackli kullanıyorum Kontorlü hattım takılı ama herhangi bir sorun yaşamadım. Hackli .uda'dan olduğunu sanmıyorum ;)

4. yaklaşık 1 aydır hack li yazılım kullanıyorum nazar degmesin super.

5. yayınlayan arkadaşın böyle bir sahtekarlık yaparacağını sanmıyorum işin içinde başka bişevardır

6. Merhaba ben de dün gece Hollanda Annasını yükledim, telefonu açtıktan sonra aynı bu numaraya mesaj atmış... Sebebini bende anlayamadım...

7. ya arkadaşım düzgün yazı yaz lütfen

8. Şimdi öğrendim o numara my nokia servis numarası arkadaşım... Üyelikten çıkış yap son bir mesaj gönderir bir daha göndermez.

9. n8 hac diye yazmış bende dedim adam n8 sini özel alip haca mı götürdü:-)

10. Bende Hac'a falan gidenler için birşeyler diyecek sanmıştım ama içerik farklıymış. :kop:

WanteD_232 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 04:29