N8 hac yapacaklara çok önemli uyarı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celik37

Üye
    Konu Sahibi
N8 hac yapacaklara çok önemli uyarı
Arkadaşlar ben n8 tlfonuma pr1.2 hack lı uda yükledim yüklediğim günden bu yana telefonum her turkcell den internete girdiğimden sonra 0533 8124918 nolu hatta mesaj atmış faturam 138 lira gibi bir rakamla geldi
turkcell yetkilileri ile görüşmemde bu numara ne olduğu kime ait belli değil zaten arasanda cevap vermiyo hack yapacak olan arkadaşların dikkatine saygılarımla

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Çok geçmiş olsun fakat virüs bulaşmış olmasın? Sadece hack ile olduğuna emin misin? Bilgisayarında var olan bir virüs telefonuna geçmiş olabilir buna da bir dikkat et.

OzGuRKnowN

Üye
2 HAFTADIR Hackli kullanıyorum Kontorlü hattım takılı ama herhangi bir sorun yaşamadım. Hackli .uda'dan olduğunu sanmıyorum ;)

gavvas

Üye
yaklaşık 1 aydır hack li yazılım kullanıyorum nazar degmesin super.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yayınlayan arkadaşın böyle bir sahtekarlık yaparacağını sanmıyorum işin içinde başka bişevardır

dobelardo

Üye
Merhaba ben de dün gece Hollanda Annasını yükledim, telefonu açtıktan sonra aynı bu numaraya mesaj atmış... Sebebini bende anlayamadım...

kpln04

kpln04

Üye
arkadaşlar ben n8 tlfonuma pr1.2 hack lı uda yükledim yüklediğim günden bu yana telefonum her turkcell den internete girdiğimden sonra 0533 8124918 nolu hatta mesaj atmış faturam 138 lira gibi bir rakamla geldi turkcell yetkilileri ile görüşmemde bu numara ne olduğu kime ait belli değil zaten arasanda cevap vermiyo hack yapacak olan arkadaşların dikkatine saygılarımla
ya arkadaşım düzgün yazı yaz lütfen

dobelardo

Üye
Şimdi öğrendim o numara my nokia servis numarası arkadaşım... Üyelikten çıkış yap son bir mesaj gönderir bir daha göndermez.

selly1310

selly1310

Üye
n8 hac diye yazmış bende dedim adam n8 sini özel alip haca mı götürdü:-)

gablocu

gablocu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: WanteD_232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt