Forum yöneticilerine çok önemli uyarı

• 25 Nisan 2011
  • 486 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sevgili forum yönetimi ve N8 kullanıcıları modifiye bölümünde yayınlanan yazılımların içinde casus yazılım var her turkcell internet ile nete bağlandığından sonra telefon kendiliğinden sizin haberiniz bile olmadan şu numaraya05338124918 nolu hatta kısa mesaj atıyor ben turkcell yetkilileriyle görüştüm bu noyu savcılığa bildiceğim diyer hack lı telefon kullanan arkadaşları ve sizi uyarmak için bu yazıyı öncelikle forumunuzda paylaşmak istedim saygılarımla

Yazan: celik37
  2. Savcılığa kadar niye gittin sölesen kaldırırlar sende başka modifiye ye geç(modifikasyan hakkında fazla bir bilgim yok)

3. o zaman napiyoruz " N8 kullanıcıları modifiye bölümüne " dikkat ediyoruz :)

4. internette ufak bir araştırma yaptım bazı yerlerde my nokianın numarası yazıyor bazı sitelerde dolandırıcı vs gibi şeyler diyorlar.
    bence savcılığa giderek iyi yapmışsın böyle oto bir fonksiyonla kontör çalmaktan veri hırsızlığına kadar her şeye gidebilir ancak my nokia numarası da olabilir bazı yerlerde öyle yazılmış

5. Sevgili yönetici kardeşim savcılığa daha gitmedim gitmeden bu ilginç olayı sizle paylaştım ki bilginiz olsun diye EĞER BU KONUYU DAHA DETAYLI ÖĞRENMEK İSTERSENİZ TLFONUMUDA VEREBİLİRİM MESAJ İLE saygılarımla

6. udadan olduğuna emin olman lazım ama:hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 20:48