N8 format sonrası ilginç bi sorun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

momentus1

Üye
    Konu Sahibi
N8 format sonrası ilginç bi sorun...
arkadaşlar format atmamın nedeni müzik çalarda müzik dinlerken şarkıya tıkladıgım aldıgım sistem hatası uyarısıydı. format attım düzeldi ama bi süre sonra yine oldu bunu geçtim birde renklerde sorun çıktı. çektigim fotograflarda ve normal pc den attıklarımda siyah renkler o kadar bozuk ki. kare kare sanki morumsu bişey. önceden yoktu bu kadar nedeni ne olabilir :/ telefonum N8

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
gerçekten çok ilginçmişş ama bilgm yok maalesef

momentus1

Üye
    Konu Sahibi
bütün siyah renk kavramı bozuldu igenç bi renk :/

dücane

dücane

Üye
soft format mi, hard format mi attin hocam?

dücane

dücane

Üye
hocam caresini bilmiyorum,ilk defa duyuyorum ama birdaha format atsan, olmassa bu kez hard ile denesen...aslinda hard format hep son care olsun derim ama sen istiyorsan yinede bekle yarina, belki bilen birisi cikar, kusura bakma yardimci olamiyorum...

momentus1

Üye
    Konu Sahibi
banada soft dan dolayı gibi geliyo. çünkü soft formattan sonra oldu :/ ama çok teşekkürler kardeşim umarım bulurum çaresini :)

SilentOne

SilentOne

Üye
walla kardeş ne hard ne soft en iyisi flash atmak temiz iş

• Beğen
Tepkiler: azrock

E_yedi

Üye
flash la arasındaki farkı bilmiyoreum hack mi oluyo ?

belleyı yenıden yukle yanı. En temızı yazılımsal sorunsa gecer ama ekran donanımsal olabılır . Herhangı bır darbe .. Ozellıkle nem kaptıysa yapcan bırsey yok. Buyuk ıhtımal guncellemeden sonra duzelır.

farukbekl

farukbekl

Üye
Önce Downgrade Et scandinavia 11.05 ile .. Sana Tavsiyemm.. Belle ye Ait hiç bir şey bırakma.. teli kapalı şekilde belleyi yükle. ilk olarak orijinal sonrada kurtuluş40 abinin cfwsini yükle o sağlamdır.. sonrada son durumu buraya yaz.. eğer düzelmez se.. kamerada bir pislik var demektir..

momentus1

Üye
    Konu Sahibi
belleyı yenıden yukle yanı. En temızı yazılımsal sorunsa gecer ama ekran donanımsal olabılır . Herhangı bır darbe .. Ozellıkle nem kaptıysa yapcan bırsey yok. Buyuk ıhtımal guncellemeden sonra duzelır.
bakalım artık en son çare hard format tı ona kaldım gibi gözüküyo uğraştırıcak biraz :)

doctorrr

doctorrr

Üye
nokia suiteden yazılımı tekrar yükle en sağlamı usta...

momentus1

Üye
    Konu Sahibi
Önce Downgrade Et scandinavia 11.05 ile .. Sana Tavsiyemm.. Belle ye Ait hiç bir şey bırakma.. teli kapalı şekilde belleyi yükle. ilk olarak orijinal sonrada kurtuluş40 abinin cfwsini yükle o sağlamdır.. sonrada son durumu buraya yaz.. eğer düzelmez se.. kamerada bir pislik var demektir..
pek anlamıyorum onu yapmaktan. birkere denedim beceremedi. orjinal suite den yüklesem olur mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt