N8 firmware güncellemesi yakında(15 ocakta)!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar ben radyo dinlerken kulaklıktan istasyon değiştirince 3 veya 4 üncü değiştirmemde n8 donuyor.bu olay bir kere olsa olur önemli değil diyecem ama her seferinde aynısı oluyor cihaza reset atmadan da düzelmiyor.bilmiyorum siz de böyler bişiy yaşadınızmı.web browser vede şu dönma olayı hariç harika bir cihaz.

Uruloki

Uruloki

Üye
kesinlikle eski sürüm radyo kullanılmasından kaynaklanan bir sorun aslında web tarayıcıda öyle bunun nedenide eldar murtazi dir daha önce nokia ile anlaşması olduğundan N97 gibi bir cihaza "mükemmel" yorumunu yapıp anlaşması bitipde parayı alamıyınca N8 gibi bir cihaza "berbat " demiştir artık siz düşünün nokia aslında N8 i 2011 de çıkarmayı planlıyordu eldar ele geçirince mecbur olarak acele çıkardılar

esmerdo

esmerdo

Üye
arkadaşlar bu firmware güncellemesi ne işe yarıcak acaba ?

Uruloki

Uruloki

Üye
genel olarak bahsedilen şeyler animasyonlu geçişlerde hızlanma ya da düzeltmeler, tarayıcı hızlandırılması ve 50 yeni özellik deniyor fakat 50 yeni özelliği bilen yok henüz

sh0ck

sh0ck

Üye
kesinlikle eski sürüm radyo kullanılmasından kaynaklanan bir sorun aslında web tarayıcıda öyle bunun nedenide eldar murtazi dir daha önce nokia ile anlaşması olduğundan N97 gibi bir cihaza "mükemmel" yorumunu yapıp anlaşması bitipde parayı alamıyınca N8 gibi bir cihaza "berbat " demiştir artık siz düşünün nokia aslında N8 i 2011 de çıkarmayı planlıyordu eldar ele geçirince mecbur olarak acele çıkardılar

Bunu ilk kez senden duyuyorum.. :). Kaynak gösterbilirmisin ? Bloglardan veya forumlardan.. ?

// Edit : buldum. Enteresan.

Ayrıcan;

..

Hergün güncelleme beklemekten sıkıldım gerçekten.. İnş. bu dedikodular gerçek değildir.

ozggurr

ozggurr

Üye
Bunu ilk kez senden duyuyorum.. :). Kaynak gösterbilirmisin ? Bloglardan veya forumlardan.. ?

// Edit : buldum. Enteresan.

Ayrıcan;

..

Hergün güncelleme beklemekten sıkıldım gerçekten.. İnş. bu dedikodular gerçek değildir.

Gec olsun, guc olmasin....

sh0ck

sh0ck

Üye
Gec olsun, guc olmasin....

Ozgur kardeşim, Geç olsun. .. Güç olmasında..

Web browser gerçekten illet. Ve acilen güncelleştirilmesi gerekiyor.. Nokia'yı seviyorum, Gerçekten kullanılası telefonlar üretiyor... Güncelleme konusunda çok yavaşlar.. Koysaydı yeni webbrowser'i.. fena mı olurdu ? En azından kimse webbrowser'i kötü demezdi..

Haksızmıyım ?..

Ayın 13'ünü bekliyorum sabırsızlıkla .... İnş. olmasada olurdu gibi bi güncelleme olmaz.. Çünkü bu tür güncellemeleri bizler farkedebmiyoruz bile nerelerin güncellendiğini..

Ha sanılmasın ki, Bundan sonra telefon alacak olsam, Yine Nokia alırım. Bu sefer N9'u.. :). (Tabiki söylentilerdeki gibi olursa. 64 GB Hafıza. 1.2 ghz.. Buwh.. :)

Uruloki

Uruloki

Üye
shock eldar murtazinin bloguna bakabilirsin nokia anlaşması ise herkes tarafından biliniyor yani rus pazarına girmek için kullandı eldar murtazi'yi nokia ve inş gecikmez güncelleme

mc_mfi

Üye
arkadaşlar bu gün itibariyle ovi gameloft ve ücretliside açıldı

yilan53

Üye
ovi de ücretliye açıldı artık uygulamada sıkıntı çekmeyeccez arkadaşlar bu çok güzel bir haber

Rich4arD

Rich4arD

Üye
İnşallah bu güncellemede 5800 daki gibi olmaz .
Aylar bekletmez .
Geldiği zaman işe yaramaz denilecek kadar bişey olmaz ( N8 için )
Ki öyle olacağını sanmam N8 için .

nublies

nublies

Üye
bu gün n8 aldım aynen bendekide kapanıp açılıyor gerimi versemyoksa yeni yazılımı beklesem bilmiyorum siz ne dersiniz arkadaşalr

yorgun_5388

yorgun_5388

Üye
bu gün n8 aldım aynen bendekide kapanıp açılıyor gerimi versemyoksa yeni yazılımı beklesem bilmiyorum siz ne dersiniz arkadaşalr

arkdaslar ben n8 alalı 2 ay oldu nerdeyse bıkere kapandıgını bılmem nasıl oluyo o:)yoksa benım sansımmı vardı

erkara_64

benimkide 10 numara cihaz fakat ben çok kullanımdan şarj yetiremiyorum:)resmen elimde n8 ağlıyor be!!!

yok şurasını kapat yok burasını kapat o zaman neden n8 alayım ki tüm özelliklerini kullanamayacaksam değilmi...
bende ek batarya yerine(zaten alamıyoruz da) x2 aldım acil durumlarda imdadıma yetişior alo demek için..

xparissx

xparissx

Üye
bence arkadaslar guncelleme olayini reklamasyon yapiyorlar cogu site yada bloglarda su tarih bu tarih deniliyor bakiyorum site tiklanma rekorlari kiriyor, Nokia bu adamlar ansizin cikartabilirler kesin bir tarih soylemek yanlis olur bekliyecegiz guncelleme olursa paylasacagiz selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...