N8 ' e mp3 yükledikten sonra dosyalar klasörler exe uzantısına dönüşüyor ve bir dahada açılmıyor.

• 9 Mayıs 2011
  • 1894 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MERHABA.

Sorunum şu; N8 cep telefonuma mp3 dosya attığımda her ne olursa olsun kayıtlı fotoğraflar videolar klasörler exe uzantılı bir dosyaya dönüşüyor ve bir dahada açılmıyor.Format atıp duruyorum yine usb yi bağlayıp bir mp3 attığımda aynı şeyler tekrarlanıyor.Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Cihazı darty den aldım.Genpa garantili.virüs programıyla kontrol ettim.ama malesef ne yaptıysam olmadı.

Yazan: bulenterman
  2. Sorun bilgisayarında bence. Bahsettiğin şeyi telefonun yapması mümkün değil. Dosyaları attıktan sonra telefonun dosya yöneticisinden dosya uzantısını eski haline döndürüp tekrar açmayı dene.

3. bu söylediğin tipik bir virüs belirtileri, klasörleri exe haline dönüştürür acilen düzgün bir anti virüs bulmanı tavsiye ederim.

4. bu telefonun sorunu deil mp3ler lime wire yada aresten inmedir mp3leri bi tarattır

5. tşk

----------Eklendi @ 16:25:16 ---------- Yazıldı @ 16:24:48 ----------

tşk.

----------Eklendi @ 16:25:40 ---------- Yazıldı @ 16:25:16 ----------

tşk.

6. Bende de önceden vardı bu lanet olası problem. Bilgisayara format atınca düzeldi. Sorun bilgisayarda yani :oke:

7. çok pis bi virüs. Dikkat et silerken klasörün içindekiler gitmesin :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 05:23