N8 e (Klavye+Mause+Wifi) Olmaz Diyenler.. Buyrun..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ben anlamadım telefona taktığın o kablonun ucu nereye gidiyor kamera kablosu gibi bişey :allalla:
alıcıyı direk otg kablosuna takıp çekseydin daha iyi olurdu... ben videonu beğenmedim açıkcası...

synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
ben anlamadım telefona taktığın o kablonun ucu nereye gidiyor kamera kablosu gibi bişey :allalla:
alıcıyı direk otg kablosuna takıp çekseydin daha iyi olurdu... ben videonu beğenmedim açıkcası...

resimde gördüğün ortadaki kablo 1 metre uzunluğunda alıcı usb fare ile klavyenin :) dikkatli izlersen görebilirsin :)

ozggurr

ozggurr

Üye
Mouse, klavye, hardisk, usb drive, baska bir telefon... USB OTG icin ornek video...

synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
ultrayer6

ultrayer6

Üye
klavyeyi usb ile, fareyi bluetooth ile bağladın, internete de joikuspot ile bağlandın, orda turkcell yazıyo.

SilentOne

SilentOne

Üye
güzel bir video olmuş tebrik ederim

synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
istersen senin egonu tatmin etmek için Wifi ismimi değiştiririm ;) kullandığım klavye mause setini araştırmanı tavsiye ederim ;) Logitech Cordless Desktop EX 110 ;) internete joikuspot ile girdiysen video sonunda uygulamaları kapatırken neden gözükmedi ;) boşuna yorum yapıp forumu kirletmeyelim lütfen !

----------Eklendi @ 04:22:37 ---------- Yazıldı @ 04:22:10 ----------

güzel bir video olmuş tebrik ederim

Rica ederim :)

----------Eklendi @ 04:22:53 ---------- Yazıldı @ 04:22:37 ----------

klavyeyi usb ile, fareyi bluetooth ile bağladın, internete de joikuspot ile bağlandın, orda turkcell yazıyo.

istersen senin egonu tatmin etmek için Wifi ismimi değiştiririm ;) kullandığım klavye mause setini araştırmanı tavsiye ederim ;) Logitech Cordless Desktop EX 110 ;) internete joikuspot ile girdiysen video sonunda uygulamaları kapatırken neden gözükmedi ;) boşuna yorum yapıp forumu kirletmeyelim lütfen !

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ciddiye mi aldın la :d:
baktım millet bahane arıyo ben de şakadan bi bahane ariyim dedim :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
senden bir vidio daha bekliyorum ama bu sefer çekimi kalabalıktan arınmış sade bir yerde çek beyaz bir zeminde olabilir alıcıyıda direk küçük otg kablosuna bağla bu videonun eleştiri almasını normal karşılamalasın çok çorba olmuş çünkü senden daha anlaşılır net bir video bekliyorum :oke:

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Bende bi bahane bulayım. Klavye ile daha anlamlı şeyler yazabilirdin :D

vorderas

vorderas

Üye
videoyu göremedim

den1905

den1905

Üye
gerçekten çok başarılı n8'i küçümseyenler görmeli bence. Projeksyonda film izlerken çok işer yaracağı kesin arada gelen mesaja bakmak zor oluyordu gerçekten. paylaşım için sağol.:oke:

synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten çok başarılı n8'i küçümseyenler görmeli bence. Projeksyonda film izlerken çok işer yaracağı kesin arada gelen mesaja bakmak zor oluyordu gerçekten. paylaşım için sağol.:oke:

yani :)

SilentOne

SilentOne

Üye
onu bnde yaptım 106 lcd ekrana ama tv-out ile baqladım süper oluyor yha :D

1-kanuni

1-kanuni

Üye
arkadasim neden inanmiyalim? Ben sene basinda n8 almistim ve bir alman sitesinde okumustum böyle bir imkanin oldugunu. N8 imi samsung lcd me bagladim ve mausumuda bagladim ve rahatliklan büyük ekran lcd de n8 üzeri nette sörf yaptim. Bunlarin hepisi iyide güzelde ama okadar kablo ve kullanissiz. Ha ne var, bu olay n8 de oluyor, süper, okadar. Ben genede netbook ile internete girerim rahatlik bakimindan. Bu mesajimi mesela n8 le yaziyorum ama normalde pc laptop netbook rahatlik bakimindan daha iyi. Genede bilgin icin tsk, bilmeyen arkadaslar aydinlanmis oldu.

mstf_l

mstf_l

Üye
kucuk bi ekran taktın mı tam internette gezinmelik :ehe

*Krosaki*

*Krosaki*

Üye
Hiç USB Hub (Çoklayıcı,dağıtıcı) deneyeniniz oldu mu ? :D

Birde bu aparatın ortalama fiyatı ne kadardır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt