n8 bellede facebook videolarını real playerde izleme

Sponsorlu Bağlantılar

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
n8 bellede facebook videolarını real playerde izleme
arkadaşlar merhaba konu yanlış yere acmışsam özür diliyorum öncelikle bu yöntemi kendim tesadüfen buldum ve sizle paylaşmak istedim.ben n8 bellede denedim diger sürümlerde çalışır mı bilmiyorum deneyip yorumlarını gönderirsiniz.şimdi gelelim yapmaya

birinci olarak telefonumuzu webde ipone gibi göstereceğiz.o dosyayıda daha önce s60v3 de paylaşmışlardı bende ordan alıntı yaptım.programı buradan indirip telefonunuzun telefon hafızasına kurun .

http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-sistem-araclari/webde-iphone-gibi-gorunup-nimetlerinden-tam-yararlanma-flash-haric-589390.html

INDIR

ikinci olarak
facebook basta mobil site olarak acılır fakat giriş yaptıktn sonra pc de oldugu gibi açılır.dikka edin
.kendi tarayıcısından giriş yapın facebook acılırken biraz bekleyin ve bir tane facebooktaki videoya tıklayın ve acılmaya calışacak ama video siyah olacak ondan sonra videonun sol alt tarafında normal video da oldugu gibi video durdurma tuşu gibi ona dokunun ve video yu real playerde indirmeden izleyin ben kendim n8 bellede denedim %100 calışlyor. Hatta o ipone dosyasını kaldırdım acmadı . Tekrar kurdum açtı .deneyen ardaşlar yorum yazzın. Konu daha once acılmıssa kusuruma bakmayın ben sadece paylaşmak istedim.

Hatam olmuşsa maruz görün ilk defa konu acıyorum.teşekkürler

NOT.Arkadaşlar realplayer dediğim telefonunuzdaki normal video playerdir

• Beğen
Tepkiler: vipera ve yaren_dede

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:

bytllh

bytllh

Üye
öncelikle tşkler:)
real player olmadan da açıyor ama bazı videolar da facebooktan youtube a yönlendiriyor. Yönlendirdiği zaman tarayıcı kapanıyor bnde. Sende de oluyor mu ?
2.si ben real player bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim:)

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
real player olmadan da açıyor ama bazı videolar da facebooktan youtube a yönlendiriyor. Yönlendirdiği zaman tarayıcı kapanıyor bnde. Sende de oluyor mu ?

bende real playere yönlendiri.sen direk nasıl yapıyorsun.bir de sen hangi telefonda denedin.

bytllh

bytllh

Üye
c6-01 de denedim ben. real player yok bende bulamadım. normal denedim açtı:)
real player ı nerden bulabilirim peki

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur normalde real player görünmüyor.ama video izlediğinde kendisi seni real playere yönlendirir.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
çok teşekkürler :) Turkcell'in sayfasında beni İphone kullanıcısınız hoşgeldiniz diye karşıladılar :D :kop2: :tşk:

Lazefe

Lazefe

Üye
facebook videoları bende realplayer acmıyor telelfon direk indiriyor.

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
facebook videoları bende realplayer acmıyor telelfon direk indiriyor.

sen benim verdiğim adresten mi girdin.eğer ordan girmemişsen indirir.benim siteden indirmez seni real playere yönlendirir

- - - Eklendi - - -

youtübe videoları izlemek için üzerine gel ve basılı tut.yeni sekmende aç yap.o zaman seni youtübe yönlendirir.ozaman kapanmaz.ben öyle izliyorum

olcur

Üye
neden sertifika hatası diyor? nasıl düzeltilir bilmiyorum.

lemale

lemale

Üye
cok kucuk ama harika bi program e6 belleye yukledım telefon butun stelerde ıphone muamelesi görüyor :) insallah bi skıntı cıkarmaz basımıza vıdeolar falan acılıyor artık drek

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
cok kucuk ama harika bi program e6 belleye yukledım telefon butun stelerde ıphone muamelesi görüyor :) insallah bi skıntı cıkarmaz basımıza vıdeolar falan acılıyor artık drek

güle güle kullan başka sitelerde de video açıyor

abdulsamettopra

Üye
çalıştı.teşekkürler

artar

artar

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

mhmetkuafor

Üye
tskurler :)