[N8-00] Belle Refresh Plus [15.10.2012] Linkler Eklendi!!!

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya şansa bak.. olmadı ben sadece ses sorunuysa hallederim bunu widgetlerde ne tür değişiklik yaptın kardeşim. ? mesaj balonlarınıda bulabileceğim bir yer var mı ?

orjinal widgetlerde değişiklik yok. Sadece rofs3 e 3-4 tane yeni widget attim. Baloncuklarida sistem modlamadan bulablrsin. Eger orjinal istiyorsan, orjinal core den resource/messaging klasörünü kopyalayıp kendi core n içine at.

mkryvz

mkryvz

Üye
Şarj ile ilgili bir sıkıntı var mı?
Çoğu CFW'de bu sorun var çünkü...

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Şarj ile ilgili bir sıkıntı var mı?
Çoğu CFW'de bu sorun var çünkü...

şarj için herhangi bir mod uygulamadım. Ama ben bazen 2 güne yakın kullanıyorum. Seyrek kullanımda tabi.

emre.koc

emre.koc

Üye

orjinal widgetlerde değişiklik yok. Sadece rofs3 e 3-4 tane yeni widget attim. Baloncuklarida sistem modlamadan bulablrsin. Eger orjinal istiyorsan, orjinal core den resource/messaging klasörünü kopyalayıp kendi core n içine at.

çok sağol cevabın için.. dün gece yaptım zaten bekleyemedim :)

lamekan_bawo

Üye
dostum ben bunu yukleyecektım ama vaz gectım benım tel n8 darkgray ama senın verdıgın renk farklı. daha once basıma geldıgı ıcın yukleme yapmak ıstemedım, telefonum cokmuştü renk kodu hatasından dolayı. yukleyen arkadaslarımızda dark gray e yukleyen varsa ve yazarsa sevınırım. Allaha emanet olun

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben bunu yukleyecektım ama vaz gectım benım tel n8 darkgray ama senın verdıgın renk farklı. daha once basıma geldıgı ıcın yukleme yapmak ıstemedım, telefonum cokmuştü renk kodu hatasından dolayı. yukleyen arkadaslarımızda dark gray e yukleyen varsa ve yazarsa sevınırım. Allaha emanet olun

arkadaşım için rahat olsun. Renk olayı farketmez. Benim telefonda black mesela yani siyah telefona beyaz yüklüyorum. Merak etme renklerden dolayı bişey olmaz rahat rahat yükleyebilırsin. Ki şu da var, başka product koduna ait yazılım dosyalarını başka product koduna sahip cihazlara dahi sorunsuz yükleyebiliyosun. Önemli olan rm kodudur. N8 lerde rm-596 dır ve renk ayırt etmeksizin istediğin yazılım dosyalarını flashlayabilirsin.

- - - Eklendi - - -

dediğim gbi. Verdiğim dosyalar beyaz (yanlış hatırlamıyorsam) telefona aitti. Ve ben yaklaşık 2 haftadır bu cfw yi siyah telefonda kullanıyorum. Telefonunun çökme sebebi farklıdır. Bişey yanlış yapılmiştır. Ama onuda dead flash ile hallediyoruz. Tekrar tekrar söylüyorum. Telefonun n8 ve rm-596 ise problem yok. Aklına takılan herşey için pm/öm atabilirsin. Gün içinde mutlaka cevap veririm. 2-3 saatte bir maxicepe giriyorum mobilden. Tıpkı şuan olduğu gibi.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Konu ve Linkler Güncellenmiştir Hayırlı Olsun.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
ee hani hic güncellemeyi deneyen yokmu?

emre.koc

emre.koc

Üye

beğendin mi peki yazılımı? Geri bildirim yaparsan herkes faydalanır.

yazılımı gerçekten beğendim arkadaşlar . şunu pek sevemedim sarj cok az gidiyor.. (bahsettiğim bi önceki yazılım)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
yazılımı gerçekten beğendim arkadaşlar . şunu pek sevemedim sarj cok az gidiyor.. (bahsettiğim bi önceki yazılım)

şarj konusunda iyileştirme düşünüyorum. Sonraki güncellemede birçok özellik ekleyecem. Hatta belki direk yeni bir cfw de olabilir. Yeni widgetler ve daha fazlası. Bekleyin buna değecek bence.

emre.koc

emre.koc

Üye

şarj konusunda iyileştirme düşünüyorum. Sonraki güncellemede birçok özellik ekleyecem. Hatta belki direk yeni bir cfw de olabilir. Yeni widgetler ve daha fazlası. Bekleyin buna değecek bence.

sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim.En önemlisi sarj , şu menüdeki scroll bar çubuğunu eklersek süper olur ..

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
Şarj için hiç modlama yapmamıştım ama şu an yeni bişr güncelleme hazır. ekran yenileme hızına(fps) 30 a düşürdüm(şarj için çok etkili bir değişiklik. bu ayar sayesinde ekranın yenileme hızı düşürüldü ve daha az enerji kullanımı sağlandı gözle görülür bir fark pek yok. kasılma donma ile alakası da yok bunun zaten.) şunu tavsiye edebilirim. eğer refreshte işe yarıyorsa ivo77 nin batarya için uyguladığı modlardan birini sis olarak var yükleyebilirsin. bende yok ama google den bulabilirsin. bi dene. yeni güncellemede fps azaltmam işe yaramışmı deneyerek görücez. en kısa zamanda bilgilendirmem olucaktır.

moris600

Üye
bu yükleme nasıl yapılacak ben *0000 kare yapıyorum yeni güncelleme yok diyor ne yapmalıyım ???

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
bu yükleme nasıl yapılacak ben *0000 kare yapıyorum yeni güncelleme yok diyor ne yapmalıyım ???

bilader o güncelleme değil bu. Bu cfw yi ben düzenledim ya işte o cfwnin yeniden düzenlenmiş ve bikaç yeni şeyler eklenmiş hali bu. 1. Sayfadan ılk mesajdan dosyaları indireceksin ve phoenix programı ile flashlayacaksın. Numara tuşlayarak bu yazılımı güncelleyemezsin.

hardistortion

Üye
kinetik kaydırma neden yok?

emre.koc

emre.koc

Üye
Şarj için hiç modlama yapmamıştım ama şu an yeni bişr güncelleme hazır. ekran yenileme hızına(fps) 30 a düşürdüm(şarj için çok etkili bir değişiklik. bu ayar sayesinde ekranın yenileme hızı düşürüldü ve daha az enerji kullanımı sağlandı gözle görülür bir fark pek yok. kasılma donma ile alakası da yok bunun zaten.) şunu tavsiye edebilirim. eğer refreshte işe yarıyorsa ivo77 nin batarya için uyguladığı modlardan birini sis olarak var yükleyebilirsin. bende yok ama google den bulabilirsin. bi dene. yeni güncellemede fps azaltmam işe yaramışmı deneyerek görücez. en kısa zamanda bilgilendirmem olucaktır.

şu an için onu araştıramıyorum ama senin cfw yi bekliyorum kardeşim .. cfw güzel dediğim gibi ek sıkıntım sarj oda dediğin gibi halledildiyse harika olur zaten orjinal uda yı kullanıyorum.. bi kaç program elle sildim daha akıcı oldu ..

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
şu an için onu araştıramıyorum ama senin cfw yi bekliyorum kardeşim .. cfw güzel dediğim gibi ek sıkıntım sarj oda dediğin gibi halledildiyse harika olur zaten orjinal uda yı kullanıyorum.. bi kaç program elle sildim daha akıcı oldu ..

bir kaç gündür yeni güncellemem ile kullanıyorum teli ve 3 film izledim ve bunlari bilgisayar kulaklıklarıyla izledim. Şarjda da bi sıkıntı çıkmadı. %80 lerdeyken başladım film izlemeye ve 3.filmin ortalarında güç tasarrufu uyarısı geldi. Galiba biraz etkili olmuş. Yarın upload ederim.

emre.koc

emre.koc

Üye

bir kaç gündür yeni güncellemem ile kullanıyorum teli ve 3 film izledim ve bunlari bilgisayar kulaklıklarıyla izledim. Şarjda da bi sıkıntı çıkmadı. %80 lerdeyken başladım film izlemeye ve 3.filmin ortalarında güç tasarrufu uyarısı geldi. Galiba biraz etkili olmuş. Yarın upload ederim.

harika öyleyse sabırsızlıkla bekliyorum.. sadece sarj dı sıkıntı oda olursa iyi olur ellerine sağlık arkadaşım..

cilginboce

Üye
Selam arkadaşlar. Ben yeniyim bu konularda bilgim yok. Belle Refresh Nokia Suite'da bir türlü gelmedi. Bende bu yüzden flash atmayı istiyorum ancak bu flash atımı nasıl yapılıyor bilmiyorum. Hangi programlarla yapılıyor ve fotoğraflarla gösterilmiş bir konu varmı? En azından bakarak kendim birşeyler yaparım. Flash atmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir? Telefon ileride garantiyi gittiğinde bu telefona flash atılmış denip garanti dışı kalırmı? ve ayrıca istediğim zaman eski orijinal haline getirebilir miyim? yardımcı olur musunuz?

Üst Alt