N79 mesaj simgesi sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

zynkr26

Üye
    Konu Sahibi
N79 mesaj simgesi sorunu?
arkadaşlar herkese slm.telefonumun markası ve modeli nokia N79.telefonda anlam veremediğim ve çözemediğim sorun şu..bekleme ekranında sağ üst köşede yer alan ve yanıp sönen mesaj işareti.işaretin anlamı yeni mesajın var oku yada mesaj hafızan dolu anlamına geliyor benim bildiğim.ama ne okunmamış msj ım var ne de hafızam dolu :( anlam veremedim.msj kutusunda gelen msj lar giden mesajlar daha doğrusu ne kadar msj varsa temizledim ama yine işaret kaybolmuyor bilgisi olan varsa cvp larını bekliyorum... tşkler şiimdidenn

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Simkartın mesaj hafızası dolmuş.Birde onları silip dene.

zynkr26

Üye
    Konu Sahibi
ya gerçektan teşekkür ederim zaman ayırıpta okudun msjımı.oldu hallettim sayende teşekkürler... :oke:

--------------- Ekleme ---------------

bir de bu telefonun içinde oyunlar var dediler ama ne kadar karıştırdıysamda bulamadım oyunları?

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Bişey değil her zaman yardım etmeye çalışırım.Ama n79 kullanmadığım için oyunlarla ilgili birşey söyleyemeyeceğim.Ama istersen siteden indirebilirsin oyunları.

zynkr26

Üye
    Konu Sahibi
tekrar tşk ederim bakıyorum şu an oyunlara.yeni abone oldum bu siteye biraz karışık tabi.ama iyiki üye olmuşum bir sürü bilgi var öğrenmek güzel her anlamda

Whiplash114

Üye
benim n 97 de bu problem war format attım sım tel tum msj ları sildim hala yanıo (çok sınır oldum yarddmcı olrsanz cok tsekkr edrım

metixmert

Üye
benim n 97 de bu problem war format attım sım tel tum msj ları sildim hala yanıo (çok sınır oldum yarddmcı olrsanz cok tsekkr edrım
sim kartının msjları nasıl siliniyor yardım edinnn

--------------- Ekleme ---------------

aynı sorun bendede var ekrandan msj simgesi çıkmıyor sim kartındaki msjlar nasıl silinirr

esinesin

Üye
aynı sorun bendede vardı. simdeki mesajları sildim. çok teşekkür ederim:) mesajlar=> seçenek=> sim mesajları. ordan da hepsini seçip sile basın..

burak_089

Üye
bende de 6700 slide var aynı sorunu yaşıyorum :S

onderche

Üye
Mesajları Açın Ordan Seçenkeler Ordan SIM MESAJLARINI Secin ve Tümünü İşaretleyip Silin Böylece SIM deki Dolu Mesajları Silmiş Olursunuz o işarette Muhtemlen Arkadaşın Dediği Gibi Ondandır.

Üst Alt