n78 kullanıcıları : orjinal hafıza kartı dosyalarını upload edecek var mı ? lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

csgolge

Üye
    Konu Sahibi
n78 orjinal hafıza kartı dosyalarını upload edecek var mı ?
arkadaşlar yanlışlıkla bn hafıza kartını biçimlendirdim . bu yüzden de hafıza kartındaki haritalar navigasyon yol tarigi sesleri vb. dosylar gitti.
bunları n78i olan biri bana upload ederse çok minnetdar olurum.yardımlarınızı bekliyorum.
 

csgolge

Üye
    Konu Sahibi
sağol ya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt