N78 Kilit kodunda kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

sienon

Üye
    Konu Sahibi
N78 Kilit kodunda kaldı
Selamlar yıllar önce bu forumun çok aktif kullanırdım hala burada ayakta olması beni mutlu etti. sorunum şu telefonum n78 uzun süredir kullanmıyordum açtım ve kilit kodu istiyor telefonu pc ya bağlayamıyorum, hard reset tuş kombinasyonları çalışmıyor gibi kim yardımcı olabilir master kod olayı bizim cihazlarda işlemiyor sanırım 112yi arayıp ana menüye kadar açabiliyorum telefonu ama kapatınca hemen kilitleniyor. Pc telefonu görmüyor driverlar yüklü.
the-nokia-unlock.mdl denedim ama elimde 32gb bir kart vardı bunu destekler mi formatının ne olması gerekir bilemediğim için onu da tam yapamadım 32 gb kartı görür mü n78 görürse ne olarak formatlamak gerek

Son düzenleme:

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Telefon kapalı iken bilgisayara bagla ve telefondaki power tuşuna bas birkez yada birkaç kez bas bilgisayar algılar. Sonra dead flash at.

sienon

Üye
    Konu Sahibi
hocam driverlar yüklü ama çalışmıyor win 11 ile alakalı da olabilir ama bana sağlam bir driver linki verebilecek var mı ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
dead flash at gitsin bi şekilde yada hard format dene

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01

sienon

Üye
    Konu Sahibi
hocam dead flash atacağım ama frimware i sağlıklı nereden bulabilirim bir kaç yerde buldum ama güvenemedim hard format deniyorum dili ingilizce oluyor ancak kod istemeye devam ediyor

XXXturi01

XXXturi01

Üye
hocam dead flash atacağım ama frimware i sağlıklı nereden bulabilirim bir kaç yerde buldum ama güvenemedim hard format deniyorum dili ingilizce oluyor ancak kod istemeye devam ediyor
Cellomaniadsn Product code ile firmware indir. Telefonun batarya takma yerindeki etikette code yazan yerdeki kodu bana ver ben bulayim

Cadillac34

Üye
12345 kodunu girdin mi?

gonyalı

gonyalı

Üye
5 ya da 4
0 da olabilir
Yani 00000
0000

mca44

Üye
kardeşim ankara tarafındaysan isa türken abi var işini çözer facebooktan iletişime geçebilirsin antika cep telefonu gurubuna üye yardımcı olur

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İnfinity Best programı işini çözer

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01

sienon

Üye
    Konu Sahibi
hocam flashlıyorum local modda tekrar açılıyor sonra kapatıp açıyorum hala şifre istiyor
Tamamdır hocam ilginize çok teşekkür ederim yaptım.
:D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
hocam flashlıyorum local modda tekrar açılıyor sonra kapatıp açıyorum hala şifre istiyor
Tamamdır hocam ilginize çok teşekkür ederim yaptım.
:D
Flashla olmaz onun ayrı bir yöntemi var . Bilgisayar başına geçince ayaralalyım

Üst Alt